Akıllı Saat

Galaxy Watch 5 fiyatı sonunda ortaya çıktı

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un akıllı saat kategorisindeki yeni amiral gemisi modellerinin ilk defa listelenmesi, bu saatleri bekleyen kullanıcıları oldukça heyecanlandırdı.

Galaxy Watch 5 fiyatı sonunda ortaya çıktı

Samsung’un Wear OS destekli ikinci akıllı saat serisi olması beklenen Galaxy Watch 5 serisi için ilk destek sayfaları resmen oluşturuldu. Danimarka, Belçika ve Norveç’te açılan internet sayfalarında her ne kadar detaylı bilgilere yer verilmemiş olsa da, akıllı saatlerin destek sayfalarının ortaya çıkmaya başlaması, telefonların çıkışına da oldukça kısa bir süre kaldığını gösteriyor.

Peki Güney Koreli teknoloji devinin yeni serisi hakkında neler biliyoruz? Bugüne kadar sızdırılan bilgilere göre, Galaxy Watch 5 serisi 3 farklı model ile karşımıza çıkacak. Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Galaxy Watch 5 44mm ve Galaxy Watch 5 40mm olarak sıralanan akıllı saatlerin fiyatları arasında da önemli farklar var.

Galaxy Watch 5 fiyatı sonunda ortaya çıktı

İnternete yansıyan bilgilere göre Samsung, Galaxy Watch 5 Pro 45mm modeli 490 Euro’ya satışa sunulacak. Eğer bu saatin LTE destekli modelini almak isterseniz o zaman 540 Euro ödemeniz gerekecek. Galaxy Watch 5 44mm modeli 350 Euro’dan satışa sunulacakken aynı şekilde bu saatin LTE’li modeli 400 Euro olarak fiyatlandırılacak.

Son olarak bu serinin giriş modeli olarak adlandırılan Galaxy Watch 5 Pro 40mm’yi satın almak isterseniz de ödemeniz gereken tutar LTE’siz model için 300 Euro, LTE’li model içinse 350 Euro olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.