Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition modelini satışa sunuyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemisi akıllı saat serisi Galaxy Watch 6’ya yeni varyantlar eklemeye devam ediyor.

Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition modelini satışa sunuyor

Samsung, Galaxy Watch 6 serisine klasik Astro sürümünü ekledi. Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition, özel kadranları olan sınırlı bir modeldir, ancak Galaxy Watch 6 Classic'in donanımında bir değişiklik yok. Bu, serideki Golf sürümünün yakın zamandaki piyasaya sürülmesinin ardından geldi.

Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition'un ilham kaynağı, göksel cisimlerin pozisyonunu hesaplamak için kullanılan bir alet olan astrolabdir. Samsung'un yeni akıllı saati sadece seçili pazarlarda mevcut olacak. Son haftalarda, Samsung'un birçok yeni ürünü piyasaya sürüldü; Galaxy Z Fold5, Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Watch6 serisi gibi. Watch 6 Classic Golf Edition sadece Samsung'un ana pazarı olan Güney Kore ile sınırlıdır ve tasarım ve donanımda az sayıda değişiklik içeriyor.

Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition modelini satışa sunuyor

Galaxy Watch6 Classic Astro Edition'un diğer Watch 6 modellerinden ayırt edici özelliği özel kadranı ve çerçevesidir. Samsung'a göre, Watch 6 Classic'in Astro sürümü, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'nın Astronomi ve Matematiğe katkılarını kutlamak için de piyasaya sürüldü. Akıllı saatte bir pusula ve güneşin ve ayın pozisyonlarını izlemek için bir araç, ayrıca gün doğumu ve gün batımı bulunmaktadır. Modelin ikinci eli hilal ay şeklinde tasarlanmıştır.

Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, kumaş kayışlar da dahil olmak üzere birkaç aksesuara sahiptir, ancak bu sadece Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da sınırlıdır. Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition'ın perakende satış fiyatı yaklaşık 544 dolar olacak.