Akıllı Saat

Huawei Band 7 fiyatı belli oldu! Peynir ekmek gibi satar!

Akıllı bileklik piyasasının önemli isimlerinden olan Huawei’nin yeni modeli Huawei Band 7’nin Avrupa satış fiyatı belli oldu.

Huawei Band 7 fiyatı belli oldu! Peynir ekmek gibi satar!

Huawei, akıllı bileklik piyasasının en önemli isimlerinden biri. Her ne kadar Android ekosisteminin dışına itilmesiyle birlikte birçok piyasada olduğu gibi bu alanda da önemli bir gerileme yaşamış olsa da, standartlaşmış tasarımı ve fiyat performans algısının iyi bir temsilcisi olması nedenleriyle Huawei Band serisi hala önemli bir figür.

Bu durumun farkında olan Çinli teknoloji şirketi, yeni modelinde de serinin genel çizgisini bozmadı. Her ne kadar Huawei Band 7’nin resmi tanıtım tarihine kadar birçok farklı tasarım örneği ve bambaşka özellikler iddialara konu edilmiş olsa da, nihayetinde tanıtılan yeni bileklik ile birlikte bunların birçoğunun başarısız tahminler olduğunu görmüş olduk.

Huawei Band 7 fiyatı belli oldu! Peynir ekmek gibi satar!

Anavatanı olan Çin’de 47 dolar karşılığında satışa sunulan Huawei Band 7’ye baktığımız zaman, bu cihazın 368 x 194 piksel çözünürlüğünde 1,47 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olduğunu görmüştük.

Cihazın en dikkat çeken yönü tam 96 farklı egzersiz modunu desteklemesi olurken, TruSleep 2.0 destekli uyku takibi özelliği de yine bir hayli ilgi çekmişti. Bu özelliklerinin yanında tek şarjla 14 güne kadar kullanım ömrü vadetmesi, 5ATM’ye kadar suya dayanıklı olması ve kandaki oksijen seviyesini ölçebilmesi Huawei Band 7’yi önemli bir alternatif haline getiriyor.

Bugün internette yer alan bir habere göre, yakın zamanda Avrupa’da satışa sunulması beklenen cihazın satış fiyatı da belli oldu. Buna göre Çin’de 47 dolar gibi bir fiyattan satışa sunulan cihazın Avrupa’daki satış fiyatı ise 59 dolar olarak belirlendi. Bakalım bu cihazın ülkemizdeki satış fiyatı ne kadar olacak?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.