Huawei’in yeni çocuk saati her anne babanın ilk tercihi olacak

Çinli teknoloji devi Huawei tarafından geliştirilen yeni çocuk saati modeli, sunduğu özelliklerle anne babaların gönüllerinde taht kuracak.

Huawei’in yeni çocuk saati her anne babanın ilk tercihi olacak

Huawei’nin yeni Çocuk Saati, Watch 5 Pro’ya katılarak çocuklarınızı güvende ve bağlı tutmayı hedefleyen özelliklerle dolu bir akıllı saat sunuyor. Mavi veya pembe renk seçenekleriyle sunulan bu model, çevrimdışı konumlandırma teknolojisi ve Changlian video görüşme özellikleriyle ailelerin içini rahatlatmayı amaçlıyor. Üstelik bu gelişmiş özellikler uygun bir fiyatla sunuluyor.

Ebeveynler, saatin kapalı olduğu durumlarda bile çocuklarının konumunu takip edebilirler. Aktif çocuklar için tasarlanan Yeni Sürüm, rahat bir silikon kayışla sportif bir tasarıma sahip. Huawei’nin “Bul” ağ teknolojisi sayesinde, saatin kapalı veya sinyalin zayıf olduğu bölgelerde bile çocuğunuzun yerini bulmak mümkündür.

Huawei’in yeni çocuk saati her anne babanın ilk tercihi olacak

Huawei Children Watch 5 New Edition, temel GPS’in ötesine geçerek 10 katmanlı yapay zeka konumlandırma teknolojisini kullanıyor. Bu özellik, test olarak denenen Çin genelinde 5.000’den fazla lokasyonda kapalı alan konumlandırmasını mümkün kılıyor. Ayrıca geçmiş yol kayıtları ve özelleştirilebilir güvenli bölgelerle ebeveynlere ek bilgiler sağlanıyor. Çocuğunuzun belirlenen bölgeleri girmesi veya çıkması, okula veya eve varması durumunda bildirim alabilirsiniz.

Children Watch 5 New Edition esteklerken, IPX8 su geçirmezlik sertifikası sayesinde her türlü maceraya dayanıklıdır. Ayrıca Alipay ve WeChat QR kodları aracılığıyla mobil ödeme yapma imkanı da sunar.

Huawei’nin bu yeni çocuk saati, sunduğu özellikler ve uygun fiyatı ile ebeveynlerin ve çocukların beklentilerini karşılayacak gibi görünüyor. Çocuklarınızın güvenliği ve bağlantıda kalması için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.