Huawei'nin yeni saati görenleri hayrete düşürüyor, Apple mühendisleri bile şaştı kaldı

Huawei'nin yeni akıllı saati Watch 4 Pro, çekici kırmızı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Huawei'nin yeni saati görenleri hayrete düşürüyor, Apple mühendisleri bile şaştı kaldı

Huawei'nin amiral gemisi akıllı saati Watch 4 Pro'nun yeni bir kırmızı versiyonu ortaya çıktı. Bu özel model, "Huawei Watch 4 Pro Uzay Keşif Sürümü" olarak adlandırılıyor ve dikkat çeken kırmızı bir gövdeye sahip. Huawei, bu modeli titanyum kayışla birlikte sunacak. Watch 4 Pro zaten titanium, kompozit ve deri olmak üzere üç farklı kayış seçeneği ile kullanıcılara sunuluyor.

Watch 4 Pro, Huawei'nin en gelişmiş özelliklere sahip akıllı saatidir ve bu özelliklerin bir sonucu olarak nispeten kalın bir tasarıma sahiptir; ağırlığı 65 gramdır. Uzay Keşif Sürümü'nün temel farkı renk olsa da, standart modelden bazı gelişmiş özelliklerle de gelmesi bekleniyor. Ancak bu yeni özellikler hakkında henüz detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Huawei'nin yeni saati görenleri hayrete düşürüyor, Apple mühendisleri bile şaştı kaldı - Resim : 1

Huawei'nin yeni saati görenleri hayrete düşürüyor, Apple mühendisleri bile şaştı kaldı

Bu akıllı saat, son güncelleme ile HarmonyOS 4.0 sistemine kavuştu ve 4,5 günlük bir pil ömrü sunuyor. Ultra pil tasarrufu modunda ise bu süre 21 güne kadar uzayabiliyor. Kırmızı renk seçeneğinin global piyasada sunulup sunulmayacağı merak konusu olmakla birlikte, bu yenilikçi ve çarpıcı renk seçeneği pek çok teknoloji meraklısının ilgisini çekebilir.

Kullanıcılar, saatlerinin sadece zamanı göstermesinden çok daha fazlasını bekliyorlar ve Huawei'nin bu yeni sürümü, hem estetik hem de işlevsellik açısından beklentileri karşılayacak gibi görünüyor. Yeni renk seçeneği, saatin tasarımını daha da öne çıkarırken, potansiyel olarak sunulacak gelişmiş özellikler de kullanıcı deneyimini iyileştirebilir. Huawei'nin bu yeniliği, akıllı saat piyasasında önemli bir yere sahip olabilir.