Akıllı Saat

Karşınızda Xiaomi Mi Band 7!

Akıllı bileklik piyasasının en ünlü isimlerinden olan Xiaomi Mi Band serisinin en yeni üyesi olması beklenen Mi Band 7’nin kutulu versiyonu sızdırıldı.

Karşınızda Xiaomi Mi Band 7!

Akıllı bileklik denilince akla gelen ilk isimlerden biridir Xiaomi Mi Band serisi. Özellikle ülkemizde Mi Band 2 ve Mi Band 3 modelleriyle popülaritesini arttıran, takip eden modellerde ise kullanıcı kitlesini iyiden iyiye arttıran bu serinin en yeni versiyonu Xiaomi Mi Band 7 olacak.

Bilindiği üzere kısa bir süre önce Çinli teknoloji devi Xiaomi, yeni akıllı bilekliğinin 24 Mayıs 2022 tarihinde tanıtılacağını duyurmuş ve ön bilgi olarak sadece yeni bilekliğin 1,62 inçlik bir ekranla geleceğini söylemişti.

Bununla birlikte, bu açıklamaların üzerine hemen harekete geçen duyum hesapları vızır vızır çalışmaya başlamış ve birbiri ardına birçok bilgi sızdırılmaya başlanmıştı ki bunlardan biri de Xiaomi Mi Band 7’nin 250mAh’lık bir batarya ile satışa sunulacağıydı.

Karşınızda Xiaomi Mi Band 7!

Ancak bugün ortaya çıkan ve yeni akıllı bilekliğin kutulu versiyonu olduğu anlaşılan görsel, bataryanın hiç de iddia edildiği gibi 250mAh olmadığını gösteriyor. Cihazın kutusunun üzerinde yer alan bilgilere göre, Xiaomi Mi Band 7 180mAh’lık bir pil ile satışa sunulacak.

Kutu üzerinden kesinleşen bir diğer bilgi ise, cihazın 5ATM’ye yani 50 metreye kadar suya dayanıklı olduğu. Ayrıca 100’den fazla spor modu desteği ve ileri seviye uyku takibi de yeni akıllı bileklik ile hayatımıza girecek yenilikler olarak görülüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.