Kaya gibi sağlam akıllı saat: Black Shark GS3 piyasaya sürüldü

Black Shark'ın yeni akıllı saati GS3, dayanıklılığı ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. İşte detaylar.

Kaya gibi sağlam akıllı saat: Black Shark GS3 piyasaya sürüldü

Black Shark, dayanıklılığı ve teknolojik özellikleri ile dikkat çeken yeni akıllı saat modeli GS3'ü piyasaya sürdü. GS3, 1.43 inçlik canlı AMOLED ekranı, 60Hz yenileme hızı ve 600 nit parlaklık değeriyle öne çıkıyor. Ekran, 8H+ derecesinde Corning Gorilla Glass ile korunuyor ve döner dijital taç özelliğine sahip.

GS3, spor tutkunları için 100'den fazla spor modu sunuyor ve optik, kalp atış hızı, kan oksijeni sensörleriyle kapsamlı sağlık izlemesi yapıyor. Cihaz, kalp atış hızını ve kan oksijeni seviyesini 24 saat boyunca takip edebiliyor, uyku izleme, adım, kalori ve basınç takibi gibi verileri detaylıca kaydediyor.

Akıllı saat, GPS, Beidou, GLONASS, GALILEOGPS ve QZSS uydu sistemlerini destekleyen bağımsız bir GNSS çipine sahip. Bu özellik, konum takibi için büyük bir hassasiyet sağlıyor. Ayrıca, GS3'ün 5ATM + IP69K toz ve su geçirmezlik derecesi, yüzme gibi su aktiviteleri için uygunluğunu garantiliyor.

Kaya gibi sağlam akıllı saat: Black Shark GS3 piyasaya sürüldü - Resim : 1

Kaya gibi sağlam akıllı saat: Black Shark GS3 piyasaya sürüldü!

GS3, günlük yaşamınıza sorunsuz bir şekilde entegre oluyor. AI destekli saat yüzleri, Baidu Haritalar üzerinden navigasyon, ödeme kodlarına hızlı erişim, NFC işlevselliği sayesinde akıllı kapı kilidi kullanımı gibi özellikler sunuyor. Baidu Wenxin Yiyuan AI asistanıyla sesli komutlar ve bilgi erişimi mümkün. Ayrıca Bluetooth arama ve ENC gürültü azaltma özellikleri de bulunuyor.

Rugged yapısı ile dikkat çeken GS3, 15 ağır askeri standart sertifikasyonundan geçmiş. Bu sertifikalar, cihazın aşırı sıcaklıklara, sert hava koşullarına ve darbelere karşı dayanıklılığını gösteriyor.

Üstelik GS3, düşük güç tüketimi çipi ve yüksek yoğunluklu pil sayesinde 21 günlük etkileyici bir pil ömrü sunuyor. Bu özellik, sık sık şarj etme gerekliliğini ortadan kaldırarak, uzun seyahatler veya günlük kullanım için ideal bir kullanım sunar.

Şu anda GS3, JD.com üzerinden özel fiyatla 499 yuan (yaklaşık 70$) karşılığında ön siparişe sunulmuş durumda. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen GT3 modeli gibi, 1.96 inç 60Hz AMOLED ekran ve Bluetooth arama işlevselliği sunuyor ve sadece 34$ fiyat etiketiyle satışa çıkarılmıştı.