Noise Vortex Plus özellikleri ve sudan ucuz fiyatıyla dikkatleri üzerine çekti

Noise, 1.46 inç AMOLED ekran ve Bluetooth arama özelliğine sahip yeni akıllı saati Vortex Plus'u Hindistan'da tanıttı.

Noise Vortex Plus özellikleri ve sudan ucuz fiyatıyla dikkatleri üzerine çekti

Noise, bu ay içerisinde piyasaya sürdüğü akıllı saatler arasına NoiseFit Vortex Plus modelini de ekledi. Bu yeni model, kullanıcılara metal örgü, deri ve silikon kayış seçenekleri sunarak kişisel zevklere uygun bir çeşitlilik sağlıyor.

1.46 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekrana sahip olan NoiseFit Vortex Plus, kullanıcı deneyimini canlı ve net bir arayüzle zenginleştiriyor. 100'den fazla animasyonlu saat yüzü desteği ile kişiselleştirme imkanı sunan bu akıllı saat, Noise Tru Sync teknolojisi sayesinde Bluetooth aracılığıyla hızlı eşleşme ve etkin enerji yönetimi imkanı tanıyor.

Noise Vortex Plus özellikleri ve sudan ucuz fiyatıyla dikkatleri üzerine çekti

Sağlık takibi özellikleriyle de dikkat çeken NoiseFit Vortex Plus, 24 saat boyunca kalp ritmi izleme, SpO2 ölçümü, uyku takibi, stres yönetimi ve kadın sağlığı takibi gibi özelliklere sahip. Çeşitli spor modları ile de aktif yaşam tarzını benimseyenlerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Akıllı saatin bir diğer önemli özelliği ise 7 güne kadar uzayan pil ömrü ile sık sık şarj ihtiyacını ortadan kaldırması.

NoiseFit Vortex Plus, lansmana özel olarak 1,999 rupi (yaklaşık 24,18$) fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Çeşitli renk seçenekleri ile birlikte 31 Ocak itibarıyla gonoise.com ve Amazon.in üzerinden satışa çıkacak olan bu akıllı saat, kullanıcıların stiline ve ihtiyaçlarına göre çeşitlilik sunan bir aksesuar olma özelliği taşıyor.