Akıllı Saat

OnePlus Nord Watch için geri sayım başladı!

OnePlus Nord Watch için geri sayım başlamış durumda. Şirket yepyeni akıllı saatini yakında piyasaya sürecek. İşte detaylar.

OnePlus Nord Watch için geri sayım başladı!

Daha önce sızdırılan raporlar yaklaşmakta olan OnePlus Nord Watch'ın tasarımını ve özelliklerini ortaya çıkarmıştı. Şimdi ise daha fazla detay gelmeye başladı. Akıllı saat Bluetooth Özel İlgi Grubu (SIG) sertifika web sitesinde tespit edildi.

OnePlus Nord Watch için geri sayım başladı!

OnePlus Nord Watch için geri sayım başladı! - Resim : 1

Listeye göre cihaz OPBBE221 model numarasına sahip. Cihaz kullanıcının akıllı telefonuna bağlanmak için Bluetooth 5.2 kullanacak. Nord Watch'ın OnePlus N Health uygulaması adı verilen yeni bir yardımcı uygulama alacağını zaten biliyoruz. Akıllı saatin Bluetooth SIG üzerindeki görünümü, yakında piyasaya çıkacağını gösteriyor. Sızan görüntüler, OnePlus Nord Watch'ın iki farklı tasarım profiliyle toplam beş farklı varyantta geleceğini ortaya koydu. Modellerden üçü dairesel kadranlı olacak, diğer ikisi ise dikdörtgen kadranlara sahip olacak.

Dikdörtgen kadranlı OnePlus Nord Watch modelleri 240×280 ve 368×448 piksel çözünürlüğe sahip olacak. Dairesel varyant ise 240×240 ve 390×390 piksel çözünürlükler sunacak.

Nord Watch'ın SpO2 sensörü, kalp atış hızı izleme ve uyku izleme gibi tüm izleme özelliklerine sahip olduğu söyleniyor. Siyah ve Beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle geleceği iddiası mevcut. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.