Akıllı Saat

OnePlus Nord Watch saati ile rakiplere meydan okuyor!

OnePlus Nord Watch akıllı saati ile sektöre rakip olmayı hedefliyor. Şirket yeni saati ile ilgili açıklama yapmasa da raporlar özellikleri ortaya koydu.

OnePlus Nord Watch saati ile rakiplere meydan okuyor!

OnePlus Nord Watch olarak adlandırılan ve yakında piyasaya süreceği bütçe dostu akıllı saati hakkında açıklama yapmadı ancak raporlar çıkmaya başladı. Söz konusu saat görünüşe göre beş farklı şekilde gelecek. Farklı tasarımları gösteren görseller 91mobiles tarafından paylaşıldı.

Haber, saatin dikdörtgen ve dairesel olmak üzere iki farklı şekilde geleceğini gösteriyor. Dikdörtgen şeklindeki seçenek iki varyant sunarken, dairesel form üç seçenekli olacak. Görüntüler saatler hakkında bazı detayları ortaya çıkardı. Dairesel cihazlara ek olarak bir de dikdörtgen tasarım da karşımıza çıkacak.

OnePlus Nord Watch saati ile rakiplere meydan okuyor!

oneplus

Yayınlanan görsel, çerçevesiz tasarım özelliklerini gözler önüne seriyor. 240 x 240px ve 390 x 390px ekranlarla gelen dairesel modellerde ekran çözünürlükleri de ortaya çıktı. Dikdörtgen tasarıma sahip Nord Watch 240 x 280px veya 368 x 448px ile gelecek.

Saatler hakkında sızdırılan rapor, dikdörtgen kullanıcı arayüzünden bazı ekran görüntülerini de ortaya koydu. Rapor, saat hakkında muhtemelen 5.000 INR civarında olacak bazı belirsiz fiyat tahminleriyle sona eriyor. Bu da yaklaşık olarak 63 dolar gibi bir fiyat etiketi demek. Akıllı saat sektörüne dişli bir rakip olmayı hedefleyen One Plus yeni saati ile hem bütçe dostu hem de uygun fiyatlı bir saat sunmayı hedefliyor. Saatin ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz net değil.

Yorumlar
SananeEllif
Tebrik ederim Elif güzel bilgilendirme
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.