OnePlus Watch 2, rekor satışlarla piyasaya hızlı bir giriş yaptı

OnePlus'ın yeni akıllı saati Watch 2, piyasaya sürüldüğü ilk günde Watch 1'in bir aylık satışlarını geçerek rekor kırdı, bu başarı OnePlus'ın giyilebilir teknoloji pazarındaki güçlü konumunu pekiştiriyor.

OnePlus Watch 2, rekor satışlarla piyasaya hızlı bir giriş yaptı

OnePlus'ın yeni akıllı saati Watch 2, piyasaya sürülmesinin ardından hızla popülerlik kazandı ve rekor bir satış başarısına imza attı. MWC 2024 etkinliğinde tanıtılan bu cihaz, OnePlus'ın daha önceki modeli olan OnePlus Watch'ın bir aylık satış rakamlarını sadece bir günde geçti.

Avrupa'daki resmi hesabından yapılan bir paylaşımla bu başarı duyuruldu. OnePlus Watch 2, 1.43 inçlik AMOLED ekranı ile 600 nitlik parlaklık sunuyor ve Qualcomm'un Snapdragon W5 yonga seti ile BES 2700 MCU Verimlilik çipseti tarafından destekleniyor.

OnePlus Watch 2, rekor satışlarla piyasaya hızlı bir giriş yaptı

2GB RAM ve 32GB dahili depolama alanına sahip olan cihaz, Google'ın Wear OS 4 işletim sistemini kullanıyor. 500mAh kapasiteli bataryası ile akıllı modda 100 saat, yoğun kullanımda ise 48 saat pil ömrü vaat ediyor. Siyah Çelik ve Parlak Çelik renk seçenekleri ile gelen OnePlus Watch 2, ABD'de 299,99$, Avrupa Birliği'nde 329€ (yaklaşık 463,74$) ve Birleşik Krallık'ta 299£'a (yaklaşık 399,57$) satışa sunuluyor.

Bu, OnePlus'ın giyilebilir teknoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımının ve kullanıcıların beklentilerini karşılayan ürünler geliştirme konusundaki başarısının bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.