OnePlus Watch 2 yakında geliyor

OnePlus Watch 2 resmi olarak tanıtıldı ve bu ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor, yeni özellikler merakla bekleniyor.

OnePlus Watch 2 yakında geliyor

OnePlus, uzun bir aradan sonra akıllı saat segmentine geri dönmeye hazırlanıyor. Marka en son 2021 yılında bir akıllı saat piyasaya sürmüştü ve bu güne kadar sadece bir modeli bulunuyor. Şimdi ise marka, akıllı saatinin ikinci neslini resmi olarak tanıtmaya başladı. Daha önce, bu cihazın Barcelona, İspanya'da düzenlenecek olan yaklaşan MWC'de tanıtılacağına dair ipuçları verilmişti.

OnePlus, resmi OnePlus Topluluk forumunda bir tanıtım görseli paylaştı. Şirket, cihazın adını açıkça belirtmiyor. Bunun yerine, marka kullanıcılardan ürünün ne olduğunu yanlış tahmin etmelerini istiyor.

OnePlus Watch 2 yakında geliyor

Tanıtım görselinde açıkça bir akıllı saat görülüyor. Tam olarak görünmese de, cihazın parlaklığını artırarak bakıldığında, sızdırılan görsellere benzer bir tasarım görülebiliyor. Sağ tarafta bir çıkıntı ile birlikte metal bir gövde fark ediliyor. Ayrıca dijital bir taç ve fiziksel bir düğmenin varlığı da doğrulanıyor. Şu an için OnePlus Watch 2 hakkında bildiklerimiz bunlar.

Güvenilir kaynaklardan Max Jambor, OnePlus Watch 2'nin 24 Şubat'ta tanıtılacağını belirtiyor. Bu, 26 Şubat'ta başlayacak MWC'den önceki bir tarih. Markanın, lansman etkinliğine kadar gelecek günlerde daha fazla tanıtım yapması ve lansman tarihini açıklaması bekleniyor.

OnePlus Watch 2'nin 1.43 inç AMOLED ekranla geleceği söyleniyor. Cihaz, akıcı ve hızlı bir performans için SnapdragonW5Gen 1 işlemci ile güçlendirilecek. Akıllı saatin Google'ın WearOS işletim sistemi ile çalışması bekleniyor. Giyilebilir cihaz, tüm gerekli sağlık sensörleri ile donatılacak.