Akıllı Saat

Realme TechLife Watch R100 uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Realme tarafından geçtiğimiz gün tanıtılan yeni akıllı saat modeli, özelliklerinin yanı sıra bütçe dostu fiyatıyla dikkat çekiyor.

Realme TechLife Watch R100 uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri olan Realme, diğer bir taraftan akıllı saat piyasasına katkı sağlamaya da devam ediyor. Geçtiğimiz gün tanıtılan yeni model birçok özelliği ile zaten ilgiyi üzerinde toplamasına rağmen altın vuruşu ise satış fiyatıyla yapmıştı.

Öncelikle yeni saatin ilgi çekici özelliklerine yeniden göz atacak olursak, ilk dikkatimizi çeken husus saatin Bluetooth bağlantısı üzerinden arama yapabilmesi oluyor. 1,32 inç 360 x 360 piksel çözünürlüğe sahip TFT LCD ekrana sahip Realme TechLife Watch R100’ün gövdesi IP68 sertifikası ile kullanıcılara güven veriyor.

100’den fazla kadran tasarımına sahip bu akıllı saatin yan tarafında iki farklı fiziksel tuş bulunuyor. Daha önce belirttiğimiz üzere Bluetooth 5.2 bağlantısı sayesinde arama yapabilme ve gelen aramaları yanıtlayabilme özelliği bulunan bu cihaz, tek bir şarjla 7 gün kullanım imkanı tanıyor.

Realme TechLife Watch R100 uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Realme TechLife Watch R100’de ayrıca kalp atış hızı, kandaki oksijen seviyesini ölçme özelliği, stres ve uyku takibi, adım sayar gibi neredeyse her akıllı saat modelinde standartlaşan özellikler de bulunuyor.

Renk seçeneği konusunda biraz yetersiz kalan akıllı saat yalnızca siyah ve gri olmak üzere iki farklı renkle satışa sunuluyor. Yarın yani 28 Haziran’dan itibaren online olarak satışa sunulacak olan Realme Techlife Watch R100, 44 dolarlık fiyatıyla bütçe dostu akıllı saatler sınıfına tepeden giriş yapıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.