Samsung Galaxy Fit 3'ün renderları sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un merakla beklenen yeni akıllı bilekliği Galaxy Fit 3'ün renderları sızdırıldı.

Samsung Galaxy Fit 3'ün renderları sızdırıldı

Samsung'un yeni bir fitness izleyicisi üzerinde çalıştığı bildiriliyor: Samsung Galaxy Fit 3. WindowsReport üzerinden sızdırılan görseller, yaklaşmakta olan cihazın yenilenmiş tasarımını ortaya koyuyor. Samsung Galaxy Fit 3'ün selefinden daha büyük bir görünüme sahip olduğu görülüyor, geniş bir ekran kapsülüne ve artık metalik bir tasarıma sahip. Saat kayışı artık kapsülü içinde tutmuyor ve Samsung, görünüşe göre çıkarılamayan kayışlar kullanıyor.

Cihazın sağ kenarında bir düğme bulunuyor, ancak henüz ne işe yaradığı bilinmiyor. Bu, bir kısayol düğmesi, özel bir geri düğmesi veya tamamen başka bir şey olabilir. Sızdırılan görseller, Samsung Galaxy Fit 3'ü gül altını renginde ve açık pembe bir kayışla gösteriyor. Ancak, Samsung'un cihazı başka renklerde de piyasaya sürmesini bekleyebiliriz.

Samsung Galaxy Fit 3'ün renderları sızdırıldı - Resim : 1

Samsung Galaxy Fit 3'ün renderları sızdırıldı

Rapora göre, Samsung Fit 3'te önceki nesil Fit 2'de gördüğümüz rtOS tabanlı işletim sistemi yerine Android OS kullanabilir. Bu, önemli bir değişiklik olacak çünkü Fit 3'e daha fazla özellik ve yetenek kazandıracak. Sağlık izleme özellikleri açısından, Fit 3'ün arkasında optik kalp atış hızı izleme sensörüne ve şarj için Pogo pinlerine sahip olması bekleniyor.

Bunun dışında, Samsung Galaxy Fit 3 hakkında başka detaylara henüz sahip değiliz. Ancak cihaz hakkında önümüzdeki haftalarda veya aylarda daha fazla bilgi öğrenmeyi bekleyebiliriz.