Samsung, Galaxy Watch 6 serisine ilginç bir üye daha ekliyor

Akıllı saat sektöründeki rekabete Galaxy Watch 6 serisini dahil eden Samsung, şimdilerde bu seriye ilginç bir ismi daha dahil etmenin hazırlıklarını yapıyor.

Samsung, Galaxy Watch 6 serisine ilginç bir üye daha ekliyor

Samsung, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Ancak bu sadece mevcut cihazlarla sınırlı değil; aynı zamanda özel sürüm ürünler de sunuyor. Özellikle Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Özel Sürümü hakkında daha önce de bilgi vermiştik. Samsung şimdi de Galaxy Watch 6 Classic modeline özel bir versiyon ekleyerek astronomi tutkunlarına özel bir sürpriz hazırlıyor.

Yeni sürüm Galaxy Watch 6 Classic, Astro Edition olarak adlandırılıyor. Bu özel sürüm saat, astrolab adını taşıyan antik bir astronomik aletten esinlenerek tasarlandı. Astrolab, yıldız ve gezegenlerin hareketlerini takip etmek için kullanılırdı. Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition, 47mm paslanmaz çelik kasa ve siyah DLC kaplama ile dikkat çekiyor.

Samsung, Galaxy Watch 6 serisine ilginç bir üye daha ekliyor

Saatin çerçevesi seramikten yapılmış ve 24 farklı burç işaretiyle süslenmiş bir yıldız haritasını barındırıyor. Aynı zamanda saatin yanında ekstra bir kumaş kayış ve Astro Edition koleksiyon öğeleri de geliyor. Saatin sadece tasarımı değil, aynı zamanda özellikleri de astrolabdan ilham alıyor. Saatin yüzünde bir pusula bulunuyor ve ayrıca ayın ve güneşin evrelerini de takip edebiliyor.

Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition şu anda sınırlı sayıda pazarda satışa sunuldu. Fiyatı hakkında henüz bir bilgi verilmedi. Ancak bu saatin sınırlı sayıda üretildiğini belirtmek gerek. Dolayısıyla, bu özel saati almak istiyorsanız, hızlı hareket etmenizde fayda var.