Samsung Galaxy Watch 7 serisi geliyor

Samsung'un yeni Galaxy Watch 7 ve Watch 7 Ultra modelleri sertifikalandı. Bu yeni akıllı saatlerin özellikleri ve çıkış tarihi merakla bekleniyor.

Samsung Galaxy Watch 7 serisi geliyor

Samsung'un Yeni Akıllı Saat Serisi: Galaxy Watch 7 ve Watch 7 Ultra

Samsung'un yeni nesil akıllı saat serisi Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch 7 Ultra, henüz resmi duyurusu yapılmadan Çin'in 3C sertifikasyon platformunda görüldü. Güney Koreli teknoloji devinin bu yeni cihazları, MySmartPrice aracılığıyla ortaya çıkan bilgilere göre, LTE özellikli olacak ve şarj işlemi sırasında EP-T1510 model numaralı bir adaptör kullanılacak.

Galaxy Watch 7, SM-L315 model numarasıyla listelenirken, Galaxy Watch 7 Ultra, SM-705 model numarasıyla listelendi. Bu yeni serinin tanıtımının, Samsung'un 10 Temmuz 2024'te düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde gerçekleşmesi bekleniyor. Aynı etkinlikte, Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 katlanabilir akıllı telefonlarının da tanıtılması planlanıyor.

Geçtiğimiz hafta, Galaxy Watch 7'nin Amazon Kanada'da listelenmesiyle bazı özellikleri de ortaya çıktı. Cihazın 128GB depolama alanı, Bluetooth bağlantısı, aktivite takip özelliği, alarm saati ve temassız ödeme özellikleri sunacağı görülüyor. Ayrıca, 40mm boyutunda dairesel bir ekrana sahip olacak olan Galaxy Watch 7, BioActiveSensor2 ile daha hassas kalp atış hızı ölçümleri yapabilecek. Bu yeni nesil akıllı saatler, uyku, egzersiz ve iletişim sırasında kullanıcılarına AI (yapay zeka) desteği de sunabilecek.

Galaxy Watch 7'nin 16 Temmuz 2024'te piyasaya sürülmesi ve 262 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Diğer yandan, Galaxy Watch 7 Ultra'nın fiyatının 689 ile 699 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor.

Bu bilgiler ışığında, Samsung'un yeni Galaxy Watch 7 serisi, ileri teknoloji özellikleri ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Özellikle sağlıklı yaşam ve fitness odaklı kullanıcılar için önemli yenilikler sunan bu akıllı saatler, yakın zamanda resmen tanıtılacak ve kullanıcılarla buluşacak.

Samsung Galaxy Watch 7 serisi geliyor - Resim : 1