Tesla'nın yeni ürünü "Saat" kavramına yeni bir tanım getiriyor

Elektrikli otomobil devi Tesla, araçların yanında farklı cihazlarıyla kendini göstermeye devam ediyor.

Tesla'nın yeni ürünü "Saat" kavramına yeni bir tanım getiriyor

Tesla, yeni bir ürün olan 'S3XY Time Glow Clock' adında, saat ve ekran ekranını bir araya getiren bir cihaz piyasaya sürdü. Bu saat, birden fazla gösterim moduna sahip ve kişiselleştirilebilir özellikleriyle her ev için çeşitli kullanım imkanları sunuyor. Bu ürünün detaylarını bu yazıda ele alalım.

S3XY Time Glow Clock, klasik ışıklı saat tasarımından ilham alınarak üretilmiş. Altı IPS renkli ekranı, altı kuvars cam kapağında yer alıyor. Saatin tabanı alüminyum alaşımdan yapılmış ve bir hoparlör ile bir Type-C portu içeriyor.

Saatin üst kısmında, kolay kullanım için bir kontrol düğmesi bulunuyor. Boyutlarına gelince, saat 204mm uzunluğunda, 68mm genişliğinde ve 70mm yüksekliğinde ve 475 gram ağırlığında.

Tesla'nın yeni ürünü "Saat" kavramına yeni bir tanım getiriyor

Saat, altı dahili dijital kadran setiyle geliyor ve bunlardan beşi kişiselleştirilebilir. Kullanıcılar, kişiselleştirilmiş bir saat yüzü oluşturmak için kendi resimlerini yükleyebilir. Saat, statik resim modunda 12 (6x2) özel resim seti ve ses oynatma desteğini destekliyor.

Aynı şekilde, Time Glow Clock yüksek hassasiyetli bir RTC saat çipiyle donatılmış ve Wi-Fi ağ zamanlamasını destekliyor. Bu, saatin her zaman doğru zamanı göstermesini sağlıyor. Saat ayrıca, serin bir dinamik ekran koruyucu moduna ve 24-bit yüksek kaliteli ses çıkışını destekleyen bağımsız bir CODEC ses kod çözücü çipine sahip.

Yeni Tesla S3XY Time Glow Clock, Çin'de 839 yuan (yaklaşık 120$) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.