Uygun fiyatlı Huawei Watch 3 serisi Türkiye’de satışa sunuldu!

Haziran ayında tanıtılan Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro modelleri Türkiye’de satışa sunuldu. İşte detaylar!

Uygun fiyatlı Huawei Watch 3 serisi Türkiye’de satışa sunuldu!

Haziran ayındaki etkinlikte karşımıza çıkan Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro, Türkiye pazarına da giriş yaptı. Böylece Çin merkezli teknoloji devinin yeni cihazları için belirlediği fiyat da ortaya çıktı. Giyilebilir teknoloji sektörüne olan yatırımlarını gün geçtikçe arttıran marka, iki saatten birini satın alanlara bir de hediye veriyor.

Huawei Watch 3 serisi Türkiye’de satışa sunuldu! İşte fiyatları!

HarmonyOS işletim sistemine sahip olan Huawei Watch 3 modelinin özelliklerini kısaca hatırlayalım. Watch 3 1.43 inçlik OLED ekrana sahip ve bu ekran bizlere 60 Hz ekran yenileme oranı sunuyor. Kalp atış hızınızı takip edebileceğiniz saat bünyesinde uyku takibi ve kandaki oksijen doygunluğunu ölçme gibi özellikleri de barındırıyor.

Ayrıca daha önceki modellerde bulunan özelliklerin tamamı bu seride de mevcut. Çin menşeli firma geçtiğimiz yıllardan farklı olarak yeni akıllı saatlerine bir de sıcaklık sensörü eklemiş. Bu sensör sayesinde tüm gün vücut sıcaklığınız takip halinde kalıyor. Ayrıca her iki saat arasında derin bir fark bulunmuyor. Saatlerde yer alan eSIM desteği ise ülkemizde aktif değil.

Gelelim şimdi fiyat kısmına. Huawei Watch 3 ülkemizde 4.999 TL’den satışa çıkarken Pro model için belirlenen bedel 5.699 TL olmuş. Ayrıca bu iki saatten birini satın alanlara FreeBuds 3 kablosuz kulaklık modeli hediye olarak veriliyor.