En ucuz akıllı bileklikler hangileri? Uygun fiyatlı akıllı bileklikler modelleri hangileri? Bütçe dostu akıllı bileklikler vb aramalar sonucunda buraya ulaştıysanız doğru yerdesiniz.


Fitness ile ilgilenenler, adımları izleyen basit akıllı bantlardan çok daha fazlasını istiyor. Modern akıllı bileklikler, kalp sağlığınızdan zorlu bir antrenmandan ne kadar iyi kurtulduğunuza kadar her şeyi izleyebilir. Zira günümüzdeki akıllı bilekliklerin oldukça fazla sensörü var ve bazı durumlarda akıllı saatlere paralarının karşılığını verebilirler. Fitness hedefleriniz ne olursa olsun, muhtemelen onlara ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir fitness takipçisi vardır. Samsung, Apple, Huawei, Honor ve Xiaomi bu konuda en önde gelen markalar olarak karşımıza çıkıyor.

Ancak biz bu içeriğimizdeki listemizde, en uygun fiyata sahip akıllı bilekliklere yer verdik. Öyle ki; 92 TL fiyatı ile bütçe dostu Xiaomi Mi Band modeli listemizin en üst sırasında yer alıyor. Bir akıllı bileklikten daha fazla beklentiniz var ise, listemizi aşağı doğru kaydırmaya devam edin. Zira aşağı indikçe daha fazla özelliğe sahip akıllı bileklik modellerini görebilirsiniz. Ancak fiyatlarının da bu doğrultuda yükselebilecek olduğunu ayrıca belirtelim. Yine de bu cihazlar özelliklerine nazaran, uygun fiyatları ile tam bir bütçe dostu!


İşte ülkemizde satışa sunulan en uygun fiyata sahip akıllı bileklikler!

Xiaomi Mi Band


Fiyat: 92,95 TL

Xiaomi Mi Band


Batarya Kapasitesi:
41 mAh
 
Mikrofon:
Yok
 
Kalp Atış Hızı Sensörü:
Yok
 
Konum Bilgisi:
Yok
 
Suya Dayanıklılık:
Var
 
Türü:
Akıllı Bileklik

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.