Akıllı Saat

Xiaomi Mi Band 7 muazzam özelliklerle geliyor!

Xiaomi'nin yeni nesil akıllı bilekliği muazzam özelliklerle birlikte geliyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Xiaomi Mi Band 7 muazzam özelliklerle geliyor!

Xiaomi Mi Smart Band 6, geçen yıl mart ayının sonunda duyurulmuştu. Daha büyük bir ekran ve SpO2 takibi de dahil olmak üzere birçok önemli özellikle duyurulan modelden sonra bu Mart ayında Xiaomi Smart Band 7 ile ilgili birçok ayrıntı sızdı. İşte detaylar

Sürüm 6, 152 x 486 piksel çözünürlüğe sahip 1,56 inç hap şeklinde bir ekrana sahiptir. Yeni model olan Xiaomi Smart Band 7, 192 x 490 piksel çözünürlüğe sahip olacak. Dikey çözünürlüğün temelde aynı olduğunu, ancak yatay çözünürlüğün daha büyük olduğunu ve ekranın daha geniş olacağını belirtelim. Sihirli "Retina çözünürlüğü" sayısı olduğu için piksel yoğunluğunun aynı kalmasını bekliyoruz.

GPS, Xiaomi bilekliklerinde eksik olan bir diğer önemli özellikti ancak Smart Band 7, GPS, GLONASS, Galileo ve BeiDou'yu destekleyebilir. Sürüm 7'nin konumlandırması varsa, birkaç mod sunacaktır.

Xiaomi Mi Band 7 muazzam özelliklerle geliyor!

Bataryaya geri dönersek, bazı özellikleri devre dışı bırakacak birkaç güç tasarrufu modu olacak. Modlardan biri, arka planda yalnızca adım sayacını ve temel uyku takibini sürdürecek. Mi Smart Band 6, 15 günlük pil ömrü sundu, 7 muhtemelen 15 günü de hedefleyecek.

Xiaomi Smart Band 7 ile ilgili sızan bilgilerden biri de sizi uyandırmadan önce hafif uykuya geçmenizi bekleyen Akıllı Alarm özelliği. Bu özellik ilk çıkan orijinal modelde yer alıyordu ancak daha sonraki versiyonlardan kaldırılmıştı.

Yorumlar
Mustafa
Hangi özellik muazzam, ne biçim başlık ne biçim anlatım... Kandırmayın insanları ya
Cevapla
Ahmet
NFC koymadiktan sonra alsın münasip bir yerde kullansin
Cevapla
Yusufhan
Mi band 5-6 kullananlar için 7 ye geçmesi gereksiz kullandığı banda devam etsinler bende dahil olmak üzere 😊
Cevapla
Fakirsin
Kendini kandırma fakir... Ona bakarsan 4ünde 5ten farkı yok
Yalnız
Kardeşim 4-5-6 arasında ne fark var ki bir de 7 de muazzam özellik diyorsunuz,bu mi band ların hepsi aynı bence,bi fonksiyon arttırıyolar yazılım yeniliği ile,millete yeni diye fişekliyorlar.
Cevapla
:|
Evet 4 5 6 aynı neredeyse ama eğer 7 nin içine gps koymayı başarırlarsa bence diğerlerinden ayıran en önemli özelliği o olur.
Arslan
Gelsin bakalım an
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.