Yok artık Huawei: Bu saatin şarjı tam 21 gün gidiyor

Oldukça etkileyici bir tanıtımla geceye damgasını vuran Huawei’in en çok dikkat çeken ürünü 21 günlük şarj süresine sahip akıllı saati oldu.

Yok artık Huawei: Bu saatin şarjı tam 21 gün gidiyor

Huawei'nin yeni özel serisi Watch 4 Pro Space Edition, dünya genelinde satışa sunuldu. Bu özel sürüm akıllı saat, Çin'de geçtiğimiz ay tanıtıldıktan sonra Avrupa'nın bazı bölgelerinde de piyasaya çıktı. Özellikle uzay mühendisliği temalarıyla dikkat çeken bu model, de Laval nozülünden ilham alarak roket motoru şeklinde tasarlanmıştır.

Huawei Watch 4 Pro Space Edition, diğer modellerden daha üstün bir yapı kalitesine sahiptir. Uzay derecesi malzemelerden yapılmış olan bu saat, elmas benzeri bir karbon kaplama ile donatılmıştır. Bu kaplama, saatin daha dayanıklı ve aşınmaya karşı dirençli olmasını sağlar. Saat, kırmızı-siyah renkte, nanokristalin seramikten yapılmış bir çerçeveye sahip olup, 1,5 inç boyutunda AMOLED LTPO ekran ile 466 x 466 piksel çözünürlük sunar. Ayrıca 21 güne kadar pil ömrü, 5 ATM su direnci ve NFC desteği gibi özelliklerle geliyor.

Yok artık Huawei: Bu saatin şarjı tam 21 gün gidiyor - Resim : 1

Yok artık Huawei: Bu saatin şarjı tam 21 gün gidiyor

Sağlık ve fitness takibi için bir dizi sensöre sahip olan bu model, TrueSeen 5.5+ ile daha hassas kalp ritmi izleme yeteneği sunar. Ayrıca 24 saat SpO2 izleme, cilt sıcaklığı ölçümü, EKG analizi ve uyku sırasında solunum takibi gibi fonksiyonları destekler.

Avrupa'da 649 Euro (yaklaşık 699 dolar) başlangıç fiyatıyla sunulan Huawei Watch 4 Pro Space Edition, özel bir Laval saat yüzüne sahiptir. Bu saat yüzünde, nozülün ateşlenmesini gösteren bir animasyon bulunmaktadır. Lansman döneminde bazı şanslı alıcılar için FreeBuds 5i kulaklıklar da hediye olarak sunulacak.

Bu özel sürüm, 7 Mayıs ile 4 Haziran 2024 tarihleri arasında "ASPACE50OFF" kupon koduyla indirimli olarak satın alınabilecek. Saat, fonksiyonel yükseltmeler sunarak kullanıcılara benzersiz bir deneyim vaat ediyor. Bu özelliklerle donatılmış Huawei Watch 4 Pro Space Edition, teknoloji meraklıları için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.