A101'de cep telefonu, akıllı televizyon, çamaşır makinesi, kablosuz kulaklık, bilgisayar gibi birçok elektronik ürünü, aldın aldın ve haftanın yıldızları kampanya indirimleri ile satışa sunulmaya devam ediyor.

Her hafta Perşembe günleri yapmış olduğu indirimler ile dikkat çeken A101'in, 6 Ocak aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. 6 Ocak haftasında A101 marketler zincirinin indirim kataloğunda TV, akıllı telefon ve kablosuz kulaklık gibi birbirinden farklı teknolojik ürün, fırsat fiyatları ile satışa sunuluyor olacak.

A101'in merakla beklenen, haftanın aktüel katalog ürünleri belli oldu. Perakende zincirlerinin en önemli reklam malzemeleri haline gelen elektronik ürünler yine en çok dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. 6 Ocak haftasında satışa sunulacak ürünler arasında TV, akıllı telefon ve kablosuz kulaklık gibi birbirinden farklı teknolojik ürünler yer alıyor.


A101 marketlerinde satışa sunulacak olan teknoloji fırsat ürünlerinin hangileri olduğunu, perakende zincirinin 6 Ocak Perşembe günü satışa sunulacak bu modeller için belirlemiş olduğu fiyatlara göz atarken, bu ürünlerin fiyatlarını hep birlikte inceleyelim.

PHILIPS TAT1215BK Bluetooth Kulaklık


Bluetooth


Çağrı yönetimi


Mikrofon akıllı eşleştirme


Tek şarjla 6 saate kadar oynatma süresi


Tamamen şarj eidlmiş bir şarj kutusu ile ekstra 12 saat daha elde edilebilir


3 saat konuşma süresi


2 yıl garanti

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.