ASUS Zenbook performansıyla dikkat çekiyor

ASUS’un Zenbook serisine eklediği ultra taşınabilir iki modeli UX325 ve UX425, narin yapısında üstün performans arayanlar için özel olarak tasarlandı.

ASUS Zenbook performansıyla dikkat çekiyor

İnceliği ve hafifliğiyle her çantaya kolayca sığabilen Zenbook 13 UX325 ve Zenbook 14 UX425, çok yönlü bağlantı ve uzun pil ömrü özellikleriyle sık seyahat edenlerin vazgeçilmez bir parçası olmaya aday. OLED ekran, numberpad, ergolift menteşe, gürültü önleyici gibi yeni nesil teknolojileriyle konforuna düşkünleri memnun edecek Zenbook UX serisinin en kompakt iki üyesi, 8.799 TL’den başlayan fiyatlarıyla kullanıcılarını bekliyor.

Dünyanın lider bilgisayar üreticisi ASUS’un Zenbook ürün ailesine eklediği 13 inç UX325 ve 14 inç UX425, “boyutu kompakt, performansı büyük” isteyenlerin aradığı her şeyi bir arada sunuyor. 13.9 mm sıra dışı incelikleriyle her çantaya kolaylıkla sığabilen dizüstü bilgisayarlar, 1.07kg (UX325) ve 1.13kg (UX425) ağırlıklarıyla sürekli hareket halinde olanlar için oldukça cazip. Şarj adaptörü de minik ve hafif olan bilgisayarları taşırken ağırlık gibi bir derdiniz olmayacak.

UX325 ve UX425, 4 hücreli pilleri sayesinde 22 saate kadar kesintisiz bir şekilde kullanıma imkan tanıyor. Cihazlar, hızlı şarj özellikleri sayesinde sadece 49 dakika içinde pili %60 şarj düzeyine geri getiriyor; böylece hiç vakit kaybetmeden yeniden çalışmaya her zaman hazırsınız.

Zenbook 13 UX325 ve Zenbook 14 UX425, kompakt, ince ve ultra hafif olmalarına rağmen, Intel’in I7 1065G7 işlemcisinden aldığı güçle kendinden büyük performans gösteriyor.

Konfordan ödün vermeye son!

Zenbook 13 ve 14, taşınabilirlik konusunda sağladığı kolaylığı yazı yazarken de sunuyor. Klavyeyi optimum yazma açısına eğebilen Ergolift menteşe tasarımı sayesinde yazı yazmak artık çok daha zahmetsiz. UX325 ve UX425, çalışırken, film izlerken ya da oyun oynarken ses kalitesini önemseyenleri de memnun ediyor. Cihazların hoparlörleri sürükleyici ve kristal netliğinde ses sağlayan Harman Kardon sertifikalı. Aynı zamanda iki dizüstü model de AI gürültü önleyici ses teknolojisini kullanıyor. Artan online toplantılar ve eğitimler, Zenbook 13 ve 14 ile çok daha verimli hale geliyor.

OLED ekran teknolojisine sahip cihazlar, TÜV Rheinland tarafından verilen göz konforu sertifikalarıyla, gözleri mavi ışığın zararlı etkilerinden yüzde 70 daha fazla koruma garantisi veriyor. UX 13 ve UX 14, artan ekran mesaileri nedeniyle oluşabilecek kaşıntı, kızarıklık, yorgunluk gibi şikayetleri azaltmayı vaat ediyor. OLED ekranlar bu özellikleriyle, bilgisayar başında vakit geçiren küçük yaştaki çocuklar başta olmak üzere, herkes için daha güvenilir bir seçenek.

Fiyatları 8799 TL’den başlayan Zenbook UX325 ve UX425 modellerini, tüm ASUS mağazalarından ve Vatan Bilgisayar, Teknosa, Media Markt, hepsiburada.com üzerinden satın alabilirsiniz.