Kış ve soğuk hava ülkenin çoğunu kasıp kavuruyor. Peki soğuk havaların ve sert rüzgarların vücudumuzu ve sağlığımızı nasıl etkilediği hakkında ne derece bilince sahibiz? Elbette soğuk havayı hepimiz farklı deneyimliyoruz. Örneğin; eğer uzunsanız, daha kısa bir insandan daha hızlı üşüme eğilimindesiniz. Daha uzun insanlar daha büyük bir yüzey alanına sahiptir; yani ısı vücuttan daha hızlı kaybolur.


Ancak elbette bu içeriğimizi hazırlamaktaki amacaımız biyoloji dersi vermek değil. Bu içeriğimizde, sizleri soğuktan koruyacak olan boyunluk, polar, termos ve bot gibi ürünleri kaleme aldık.

Özellikle de kaliteli bir bot arıyorsanız doğru yerdesiniz. Zira içeriğimizde sizi tüm sezon sıcak tutacak en iyi kar botlarına da yer verdik. İster çok kar gören bir bölgede yaşıyor olun, ister çok karsız fakat soğuk bir yerde yaşıyor olun, iyi bir çift ya da iki çift kışlık bota sahip olmak oldukça önemlidir. Buz ve yağmurla mücadele için yalıtımlı ve su geçirmez stillerden, soğuk yürüyüş günleri için rahat ve dayanıklı modellere kadar, doğru botlara sahip olmak, daha sıcak günler gelene kadar ayaklarınızı her türlü hava koşulundan koruyacaktır. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan şimdi de bu ürünlerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

Slazenger Dante Outdoor Ayakkabı


Fiyat: 136,90 TL


Satın alma linki: https://app.hps.im/d7ct/85923c2f


Slazenger General Outdoor Ayakkabı Erkek Ayakkabı


Fiyat: 199,90 TL


Satın alma linki: https://app.hps.im/d7ct/baade712


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.