Buderus Kombiler Dikkat Çekiyor: Enerji Verimliliğinde Çığır Açan Teknoloji

Buderus’un A kalite malzeme kullanılarak üretilen yüksek enerji verimliliğine sahip kombi modelleri sayesinde enerji verimliliği sağlayabilirsiniz.

Buderus Kombiler Dikkat Çekiyor: Enerji Verimliliğinde Çığır Açan Teknoloji

Enerji verimliliği, tüm dünyada en önemli kavramlardan biri haline geldi. Bu konuya hassasiyetle yaklaşan markalardan biri de Buderus oluyor. Üretimlerinde kullanılan teknoloji sayesinde Buderus kombi modelleri çok daha az enerji tüketiyor. Böylece enerji verimliliği beklentisini karşılamayı başarıyor. Düşük gaz tüketimi sunan Buderus kombiler, konutların yanı sıra işyerlerinde, eğitim ve sağlık alanlarında, kamu binalarında güvenle kullanılabiliyor.

Buderus Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Alman mühendisliği ve 300 yıla yakın bir sektör tecrübesinin ürünü olan Buderus kombi modelleri kullanıcı dostu özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Buderus yoğuşmalı kombi özellikleri arasında en çok dikkat çekenlere bazı örnekler verebiliriz.

  • Geo-fencing özelliği ile coğrafi konum alanı belirlenebiliyor. Bu sayede maksimum enerji verimliliğinin önü açılıyor.
  • Kombinin önceden sizin için su ısıtmasını sağlamanız mümkün oluyor. Bunun için Buderus kombilerin “bağlanabilirlik” özelliğinden faydalanmanız yeterli oluyor.
  • Günlük, haftalık ve hatta saatlik olarak sıcaklık ayarı yapılması mümkün oluyor. Kombinin aylık yakıt raporu sunabiliyor olması da ön plana çıkıyor.
  • Logamatic TC100 akıllı kumanda ile her türlü ayarlama kolayca yapılabiliyor. Kullanıcı dostu özellikler sayesinde Buderus yoğuşmalı kombilerin konforlu kullanım beklentisini fazlasıyla karşılaması sağlanıyor.
  • Üstün yoğuşma teknolojisine sahip olan kombi modelleri her ay çok daha düşük doğalgaz faturası ödemenizi sağlıyor.
  • Kompakt bir boyuta sahip olan kombilerin kurulumu pratik şekilde yapılabiliyor.
  • Geniş modülasyon aralığı sayesinde daha verimli bir enerji tüketim imkanı sunuyor.
  • Kombilerin kullanımı kadar bakımı da kolayca yapılabiliyor. Geniş teknik servis ağı sayesinde kombi bakımının düzenli olarak yapılmasını sağlamak kolaylaşıyor.

Hangi Yoğuşmalı Kombiyi Tercih Etmelisiniz?

Hangi yoğuşmalı kombiyi seçmeli sorusunun ilk yanıtı mutlaka enerji tasarruflu kombi olmalıdır. En iyi kombi markaları arasında yer alan Buderus, pek çok farklı seçenek sunmayı başarıyor. Evinize en uygun kombiyi tercih etmek için ısıtılacak alanın genişliğini ön planda tutmalısınız. Logamax plus GB022i modeli, 20 kW seçeneği ile pek çok alanda kullanıma uygun bir tasarımdır. Buderus kombilerin sahip olduğu yüz güldüren özellikler bu ürünlerde de bulunuyor.

Kompakt bir kombi çeşidine yönelmek isteyenler Logamax plus GB062 modelini seçebilir. %93 yüksek verim değeri ve çok düşük gaz tüketimi sunan Logamax plus GB172i modeli markanın en çok tercih edilen kombileri arasında yer alıyor. A+ enerji etiketine sahip olan Logamax plus GB122i modeli de sahip olduğu özelliklerle beğeni toplayan tasarımlar arasında bulunuyor. 

Duvar tipi yoğuşmalı kombi çeşitleri arasından tercih yaparken sıcak su kapasitesini de dikkate almanızı öneririz. İhtiyaç duyulan sıcak su oranına bağlı olarak model tercihi yapılması, kombilerin sıcak su özelliğinden de sorunsuz şekilde faydalanmayı sağlayacaktır.

Buderus Kombiler Dikkat Çekiyor: Enerji Verimliliğinde Çığır Açan Teknoloji - Resim : 1

Enerji Verimliliğinde Çığır Açan Teknoloji

Ülkemizde en verimli kombi dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri Buderus oluyor. Çünkü kombiler üstün yoğuşma teknolojisiyle geliştiriliyor ve bu da enerji verimliliği kavramını bir üst noktaya taşıyor. Bu özel teknoloji, kombinin bir birim enerji ile daha fazla ısınmasını sağlayan bir donanımla hayata geçiriliyor. Kombinin ateşlenmesinin ardından bacadan atılan atık gazın enerjisi sisteme yeniden kazandırılıyor. Yoğuşma, bu özel metot ile gerçekleşiyor ve bu da bir yandan daha az gaz tüketimi sunarken diğer yandan da daha az enerji kullanımı anlamına geliyor.

Buderus Kombi Modellerini Şimdi İnceleyin

İnternet üzerinden Buderus yoğuşmalı kombi modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve tüm teknik özellikleri mercek altına alabilirsiniz. Hangi kombinin sizin için daha uygun olduğunu tespit etmeniz kolay olacaktır. Çünkü kombilerin ölçüleri, sahip olduğu teknik donanım, kullanıcı dostu özellikler ve görselleri internet üzerinden incelenebiliyor.

Sahip olduğu teknoloji ve performans ile kıyaslandığında Buderus kombi fiyatları gayet makul fiyat seçenekleri sunar. Kombide yüksek performans ile düşük fiyatı bir arada bulmak isteyenler rotasını Buderus yoğuşmalı kombilere çevirebilir. Üstelik kombi çeşitleri 3 yıl garantili olarak kullanıma sunuluyor. Kurulumu ve bakımı gayet kolay olduğundan kurulum sonrasında kombilerin keyifli bir şekilde kullanılmaya başlanması da mümkün oluyor. Kombide çığır açan teknolojisiyle Buderus kombileri yaşam alanlarınıza kazandırın.