Basın bülteni

Casper büyük yılbaşı indirimleri başladı!

Telefon, tablet ya da oyuncu bilgisayarına sahip olmak isteyen kullanıcılara yılın son fırsatı Casper’dan geliyor.

Casper büyük yılbaşı indirimleri başladı!

Güç ve performansı trend tasarımlarla buluşturan Türkiye’nin teknoloji markası Casper, kullanıcılara hayallerindeki teknolojiyi güçlü indirimlerle sunduğu yıl sonu kampanyasını başlattı. Kullanıcılar yıl sonuna kadar Excalibur, Nirvana ve VIA ürünlerine çeşitli indirimlerle sahip olabilecek.

Kullanıcılar teknolojik ihtiyaçlara ve dijital çözümlere indirimli fiyatlarla ulaşmak için yılın son kampanyalarını sabırsızlıkla bekliyor. Performanstan ödün vermeden ve uygun fiyatlarla hayallerdeki teknolojiye ulaşmak isteyen kullanıcıların bu bekleyişini ise Casper sonlandırıyor. Güç ve performansı günlük yaşamın her alanına ve tüm ihtiyaçlara uygun şekilde ürünler tasarlayarak sunan Casper, başta oyun bilgisayarında en yüksek performansı sağlayan Excalibur G911 modelinde olmak üzere seçili tüm oyuncu bilgisayarlarında, telefonlarda, tablet ve aksesuarlarda sürpriz indirimlerin yer aldığı “Casper Yıl Sonu Kampanyası”nı başlattı.

Hayallerdeki Teknoloji Yıl Sonuna Kadar İndirimli

Uygun fiyata yüksek performanslı ürün arayışında olan teknolojiseverlerin gözü şu sıralar gerçekleşen kampanyalarda. Telefon, tablet ya da bir oyuncu bilgisayarı edinmek isteyen birçok kullanıcı cebini de düşünerek hareket etmek istiyor. Tüketicilerin heyecanlı bekleyişine güçlü indirimlerle son vermek isteyen Casper da merakla beklenen yıl sonu kampanyasını duyurdu. Yüksek performans sunan güncel işlemcileri ve ekran kartlarını günümüz trendlerini takip eden tasarımlarla buluşturan Casper, Excalibur oyuncu bilgisayarları başta olmak üzere VIA telefonlarda ve tablette, Nirvana masaüstü bilgisayarlarında yıl sonu kampanyasını başlattı. Özellikle ihtiyaca yönelik profesyonel bir ortamda binlerce özellik arasından özelleştirmenin de yapılabildiği Casper oyuncu bilgisayarlarındaki indirimler, oyunseverlerin en çok beklediği kampanyalardan. “Hayallerindeki Teknoloji, Hayallerindeki Fiyatlarla” mottosuyla duyurusunun yapıldığı yıl sonu kampanyasında kullanıcıları farklı indirimler bekliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.