Basın bülteni

Casper'dan bahar kampanyası

Casper’ın yoğun rağbet gören Büyük Bahar Kampanyası, Nirvana notebook ve Excalibur oyun bilgisayarlarında yüzde 30’a varan indirimlerle devam ediyor.

Casper'dan bahar kampanyası

Teknolojik ihtiyaçlara ve dijital çözümlere performanstan ödün vermeden ve uygun fiyatlarla ulaşmak isteyen kullanıcıların yüzü, bu bahar Casper ile gülüyor. Güç ve performansı günlük yaşamın her alanına, tüm ihtiyaçlara en yüksek ve ulaşılabilir şekilde ürünler sunarak yerleştiren Casper, özellikle oyunda gücü arayan oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Başta oyunlarda yüksek performans sağlayan Excalibur G770 modelinde olmak üzere seçili tüm laptoplarda yüzde 30’a varan indirimlerin devam ettiği Büyük Bahar Kampanyası’na teknoloji ve oyunseverlerin yoğun ilgisi sürüyor.

Uygun fiyata yüksek performanslı ürün arayışında olan teknolojiseverlerin gözü, bu baharı teknoloji baharı ilan eden Casper’ın web sitesinde. Büyük Bahar Kampanyası ile yüksek performans sunan güncel işlemcileri günümüz trendlerini takip eden tasarımlarında buluşturan Casper, Nirvana notebookları da indirimli fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Kurumsal çalışanlar için uzaktan çalışma sistemlerine kolay adaptasyon sağlayan ve ihtiyaca göre özelleştirme seçenekleriyle de teknoloji meraklılarını cezbeden Nirvana’nın yüksek verimlilik sunan laptoplarına indirimli fiyatlarla erişmek için kampanyanın son günleri daha da hareketli geçiyor.

Oyuncuların Envanterine Güçlü Bir Destek

Bir bahar akşamı oynanan oyunun verdiği hazzı engelleyecek tek şey, performansı düşük kalan oyun bilgisayarıdır. Ne takım arkadaşlarının oyunda buff’laması güçlendirir ne de yüksek skillere sahip karakterler. Gün sonunda headshot vuruşlara dayanılamaz, rakiplere GG mesajı yazmaktan alıkoyulamaz. İşte bu bahar daha eğlenceli bir oyun zamanı geçirmek ve oyunda gücü hissederek takım arkadaşlarına gereken desteği sağlayıp maçları tek tek kazanmak isteyen oyunseverlere müjdeli haber Excalibur’dan geliyor. Büyük Bahar Kampanyası’nda indirime giren ürünler arasında Casper’ın oyun ve performans bilgisayarı Excalibur G770 de bulunuyor. Oynanan oyunlara, kullanılan programlara ve her bütçeye göre birçok özelleştirme seçeneği ile oyunculara indirimli şekilde sunulan güçlü oyun bilgisayarı Excalibur G770, GTX ekran kartı ve 10. nesil işlemci ile oyunculara hayal ettikleri güce ulaşmanın kolaylığını vadediyor. İhtiyaçlar doğrultusunda performansa yön vererek güçlü bir oyun deneyimine kavuşmak isteyen oyun severler, Excalibur G770 oyun ve performans bilgisayarına Büyük Bahar Kampanyası boyunca %26 indirimle kavuşabiliyor.

Yorumlar
Çağlar Kayalar
nirvana serisinde %12 indirim varmış. iş bilgisayarımı yenilemeyi düşünüyordum iyi oldu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.