Basın bülteni

Elektronik ürünlerde en iyi fırsatlar MediaMarkt'ta!

Türkiye'nin en çok tercih edilen perakendecisi MediaMarkt yine güzel bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Elektronik ürünleri kapsayan bu fırsatlara gelin bir bakalım.

Elektronik ürünlerde en iyi fırsatlar MediaMarkt'ta!

Türkiye'nin en çok tercih edilen elektronik perakendecisi MediaMarkt her hafta olduğu gibi yeni fırsatlar ile karşımıza çıkıyor. Elektronik ürünleri kapsayan bu fırsatlara gelin hızlıca bir göz atalım.

24-27 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt'ta. Akıllı telefonlardan kahve makinelerine, tabletlerden televizyonlara elektronikte aradığınız güven işin uzmanı olan MediaMarkt’ta diyerek tüm kategorileri kapsayacak tarafından sunuluyor. Lafı daha fazla uzatmadan gelin bu fırsat ürünlerine bir bakalım.

Elektronik ürünlerde aradoğınız güven işin uzmanı MediaMarkt’ta!

Bu fırsat ürünlerinden ilk öne çıkan Lenovo Bilgisayar oluyor. Yanında Lenovo M300 Mouse ve 1 yıl Süreli 1 Kullanıcılı Hediyesi ile Lenovo bilgisayar şu anda avantajlı hediyeleri ile kullanıcıları bekliyor. Bu ürüne ulaşmak için burdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kaçırılmaması gereken bir diğer ürün ise Seçili SAMSUNG Galaxy Akıllı telefonlarda faizsiz masrafsız 3 ay taksit yada şimdi al 3 ay sonra öde fırsatı! Bu ürünlere mediamarkt.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Bir diğer fırsat ürünü olarak ise TCL 43P615 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Android 4K Ultra HD LED TV kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özel fiyatı ile kullanıcıları bekleyen bu ürüne ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

24- 27 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında sunulan diğer kategorilerde bulunan ürünlere göz atmak için ise buradaki linke tıklayabilirsiniz.

MediaMarkt dönem dönem kullanıcıları memnun edecek fırsatlar sunuyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen perakendecisi şimdi de elektronik ürünlerde kaçırılmayacak fırsatlarla karşımıza çıkıyor. 24-27 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak Elektroniğin Yıldızları MediaMarkt'ta olarak adlandırılan kampanyada birbirinden güzel ürünler kullanıcıları bekliyor. 

Elektroniğin yıldızları yine MediaMarkt'ta! Akıllı telefonlardan kahve makinelerine, tabletlerden televizyonlara elektronikte aradığınız güven işin uzmanı olan MediaMarkt tarafından sunuluyor. Lafı daha fazla uzatmadan gelin bu fırsat ürünlerine bir bakalım.

Elektronik ürünlerde en iyi fırsatlar MediaMarkt'ta!

Elektronik ürünlerde en iyi fırsatlar MediaMarkt'ta! - Resim : 2

Bu fırsat ürünlerinden ilk öne çıkan Lenovo Bilgisayar oluyor. Yanında Lenovo M300 Mouse ve 1 yıl Süreli 1 Kullanıcılı Hediyesi ile Lenovo bilgisayar şu anda uygun fiyatı ile kullanıcıları bekliyor. Bu ürüne ulaşmak için burdaki linke tıklayabilirsiniz. 

Kampanya kapsamında kaçırılmaması gereken bir diğer ürün ise SAMSUNG Galaxy S22 Ultra 128GB Akıllı Telefon Phantom Black olarak karşımıza çıkıyor. Seçili Samsung Galaxy Akıllı telefonlarda faizsiz masrafsız 3 taksit yada şimdi al 3 ay sonra öde fırsatı da sunuluyor. Bu ürüne ulaşmak için ise buradaki linke tıklayabilirsiniz. 

Bir diğer fırsat ürünü olarak ise TCL 43P615 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Android 4K Ultra HD LED TV kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özel fiyatı ile kullanıcıları bekleyen bu ürüne ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

24- 27 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında sunulan tüm ürünlere göz atmak için ise buradaki linke tıklayabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.