Basın bülteni

HUAWEI MatePad Pro 12.6 Ofisteki en büyük yardımcınız

Tabletler, esnek ve yetenekli cihazlar oldukları için yaygın olarak bir iş cihazı olarak da kullanılıyorlar. HUAWEI M-Pencil gibi aksesuarlarla HUAWEI MatePad Pro ofis çalışanları için harika bir araç.

HUAWEI MatePad Pro 12.6  Ofisteki en büyük yardımcınız

Düzenli bir masa tutmak, ihtiyacınız olan şeyleri ararken zamandan tasarruf etmenize ve işinizde verimliliği artırmanıza yardımcı olabilir. Dijital organizasyon ve zaman yönetimi de önemlidir. HarmonyOS 2 tabanlı HUAWEI MatePad Pro, ofis çalışanlarının üretken kalmasına ve iyi organize olmasına yardımcı olmak için bazı kullanışlı özellikler sunar. Tablet masaüstünün altında, sık kullanılan ve son kullanılan uygulamaları bulabileceğiniz bir Alt Uygulama Yuvası bulunur. Masaüstüne her gittiğinizde, e-posta taslağınızı tamamlamak için doğrudan E-posta uygulamasına veya toplantı tutanaklarının son halini almak için Not Defteri uygulamasına gidebilirsiniz. Bu ekran üzeri organizasyon, uygulamaları aramak için harcanan zamanı ortadan kaldırdığı için yararlıdır.

Hizmet Widget'ları da size gönül rahatlığı verebilir. Birçok uygulama için widget oluşturabilir ve bunları Ana Ekrana ekleyebilirsiniz. Widget'lar kurulduktan sonra, uygulamalar başlatılmadan uygulamaların tüm önemli bilgilerini size gösterir. Örneğin, Takvim için bir widget oluşturduysanız, bu widget size gelecek randevuları gösterecek ve size hatırlatacaktır. Veya bir Not Defteri widget'ınız varsa, öncelikleriniz konusunda her zaman net olabilmeniz ve her bir görevi tam olarak ne zaman teslim etmeniz gerektiğini bilmeniz için size yapılacaklar listenizin anlık görüntüsünü verir.

İşyerinde dosyaları doğru klasörlerde tutmak, onları daha sonra bulmanızı kolaylaştırır. Aynı şekilde, HUAWEI MatePad Pro, güncellenmiş Dosya Yöneticisi ile dijital dosyalarınızla ilgilenir. Dosyaları, ihtiyacınız olan dosyalara hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için daha temiz ve daha mantıklı bir şekilde sunan, tablete özel yan yana sütun düzenini kullanır. Dosyalarınızı uygun gördüğünüz şekilde düzenlemeniz için ızgara görünümü ve liste görünümü de vardır. Ayrıca sizi belirli dosya veya klasörlere götüren Ana ekran kısa yolları da oluşturabilirsiniz.

Not alma becerileri

İş için en iyi tabletlerden biri olan HUAWEI MatePad Pro, toplantılarda, seminerlerde ve diğer durumlarda daha iyi not almanıza yardımcı olur.

HUAWEI M-Pencil, tablette el yazısı deneyimini artıran yenilikçi özellikleri destekler. Herhangi bir metin alanına yazmak için kalemi kullanmanıza izin veren FreeScript sayesinde ekran kalemi ve klavye arasında geçiş yapmanız gerekmez. Ayrıca, kalem aracını basit bir hareketle silgiye çevirmek ve kalemle ilgili araçları değiştirmek için kaleme iki kez dokunulması yeterli. Ayrıca elle çizilmiş şekilleri akıllıca normal şekillere dönüştüren Instant Shape ve geometrik şekilleri kolayca çizmenizi sağlayan Instant Table da vardır. Özellikle rakamlar ve çizelgeler içeren bir raporu düzenlerken bunun ne kadar yararlı olacağını hayal edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.