Basın bülteni

Kullanıcı görünümüne göre Gem4me platformun 10 avantajı

Gem4me, kullanıcılar için çok çeşitli olanaklara sahip bir iletişim platformudur. Aynı zamanda haberci ve bilgi kanallarını ve ayrıca kendi pazarını içerir. Uygulamanın geliştiricileri, kullanıcıların görüşlerini dikkate alarak uygulamayı düzenli olarak günceller.

Kullanıcı görünümüne göre Gem4me platformun 10 avantajı

Gem4me, kullanıcılar için çok çeşitli olanaklara sahip bir iletişim platformudur. Aynı zamanda haberci ve bilgi kanallarını ve ayrıca kendi pazarını içerir. Uygulamanın geliştiricileri, kullanıcıların görüşlerini dikkate alarak uygulamayı düzenli olarak günceller. Kullanıcı yorumlarına göre uygulamanın ana olasılıklarını belirlemek mümkündür.

SESLI MESAJLARIN AÇIKLAMASI

Gem4me'de sesli mesajları ücretsiz olarak tanımlayabilirsiniz. Sesli mesajın üzerinde bulunan transkripsiyon düğmesine basmanız yeterlidir, bir kerede kısa mesaj alacaksınız. Uygulama transkript sesini Rusça ve İngilizce olarak tex'e aktarır ve ardından, yerleşik çevirmen sayesinde metni 17 dilden birine çevirirsiniz. Çok kullanışlı bir seçenektir ve günümüzde çoğu kullanıcı için gereklidir. Karşılaştırıldığında, diğer haberciler ve sosyal ağlar genel olarak böyle bir hizmet sunmazlar veya ücretli olarak sunarlar. Telegram, yalnızca ücretli bir premium aboneliğiniz varsa sesli mesajların metne çevrilmesi olanağı sağlar. Bu nedenle, bu işlevin eklenmesi, platformun kullanıcılar için çekiciliğini önemli ölçüde artırır.

BLOG PLATFORMU

Gem4me platformuna entegre edilmiş ayrı bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümde, cazip içerik yoluyla finansal yatırım yapmadan bloglarını barındırabilir ve abone kazanabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet, blogcular için platformdan ayrılmadan biçimlendirme ve görüntüler içeren makaleler hazırlamaya olanak tanıyan yüklü bir metin düzenleyiciye sahiptir. Yazarlar, geliştiricilerden olabilecek herhangi bir komisyon ücreti olmadan kullanıcılardan bağış alabilirler. Profil ayarlarında kişisel ödeme detayını girmeniz yeterlidir.

Ayrıca bir reklam platformunun lansmanını planlıyor ve kullanıcılar bir içerikten para kazanma şansına sahip olacak. Yaratıcılık ve bir kanal barındırmadan ek gelir akışları için oldukça ileriye dönük bir platformdur, bu nedenle kullanıcılar aktif olarak diğer hizmetlerden bu kanala geçmektedir.

VIDEO KONFERANSLAR

Video konferans yapma yeteneği, hem iş hem de kişisel bağlantı için çok yararlıdır. Katılım sayısında herhangi bir sınır yok - bağlantı yok. Aslında kullanıcı sayısı 1000 kişi ile sınırlıdır, ancak kullanıcıların bu kadar kullanıcı için bir video konferansa ihtiyaç duyması çok nadirdir.

Kullanıcı görünümüne göre Gem4me platformun 10 avantajı - Resim : 1

Video konferans süresinin sınırının olmaması, önemli iş toplantılarında zaman ayırmanıza ve kendinizi güvende hissetmenize olanak tanır. Kullanıcılar isterlerse bir video konferansı yönetebilirler ve ayrıca sunumların gösterilmesine izin verir. Kullanıcılar, ücretsiz video konferans için sadece 40 dakikaya izin veren Zoom ile karşılaştırıldığında, incelemelerinde sınırsız video iletişiminin faydalarını not eder.

GÖNDERILEN MESAJLARI DÜZENLEME

Birçok kullanıcı için gönderilen mesajları düzenlemek çok önemlidir. Şaşırtıcı bir şekilde, bu seçenek hala tüm iletişim platformlarında mevcut değil, dünyanın en yaygın mesajlaşma aracı olan WhatsApp'ta bile sunulmuyor.

Düzenlemek için mesajı silip Gem4me'de tekrar göndermeniz gerekmez - WhatsApp'ta bu şekilde yaparsınız. Sadece menüden "Düzenle" seçeneğini seçmeniz yeterlidir ve düzeltme anında yapılacaktır. Bu işlev kullanıcılar için gereklidir ve mesajların basımının olmaması büyük bir dezavantajdır.

TÜM HIZMETLER IÇIN TEK HESAP

Gem4me - kullanıcıların her seferinde oturum açma bilgilerini ve şifrelerini girmelerine gerek kalmadan çeşitli hizmetler arasında anında geçiş yapabilecekleri çok işlevli bir platformdur.

Uygulamaya bir kez kaydolmak yeterlidir, ardından kullanıcı Uygulamanın tüm bölümlerine ve hizmetlerine erişebilir, çünkü ne bir blogda yeni bir gönderi yayınlamak ne de MarketSpace'de alışveriş yapmak ek yetki gerektirmez. Bu zaman kazandırır, ek şifrelerin hatırlanmasını gerektirmez ve kullanıcıları rahatsızlıktan ve ekstra komplikasyonlardan kurtarır.

YERLEŞIK PAZARYERINDE ÇEVRIMIÇI TICARET

Gem4me platformunun kurulu bir MarketSpace ticaret platformu vardır. Bu pazar alanı sayesinde birbirine bağlanan çeşitli ülkelerden çok sayıda satıcı ve alıcı var.

Girişimciler, MarketSpace'de Satıcı olarak kaydolmaya karar verenler, sadece bazı basit adımlar oluşturarak işletme hesabının kolaylığını not edin. Bu, bir ticaret işletmesini daha hızlı açmaya ve yeni bir kitleyi çekmeye karar vermeye teşvik eder.

KANALLAR IÇIN AYRI BÖLÜM

Gem4me'nin blog platformunun bir diğer öne çıkan özelliği de ayrı bir bölüm olarak çalışmasıdır. Örneğin, tüm kanalların ve kişisel sohbetlerin bir kullanıcının ana ekranında karıştırıldığı Telegram'a kıyasla önemli bir avantajdır.

Kanallar, kullanıcıların bir dizi yeni ve popüler genel kanaldan ilginç seçenekler seçebilecekleri tematik widget'ların kullanımıyla yapılandırılmıştır. Ayrıca, bölüm, kullanıcının abone olduğu kanalların en son gönderilerini gösteren entegre bir haber beslemesine sahiptir. Sistem, kanal önerilerinin alakalı ve kullanışlı olması için ilk ziyarette kullanıcıdan tercihlerini ve ilgi alanlarını seçmesini ister.

HERHANGI BIR SINIRIN OLMAMASI

Gem4me ekosistemi, kullanıcılara sunulan hizmetler ve yetenekler üzerinde herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaması gibi başka avantajlar da sunar. Platform, kullanıcıları premium ve genel gruplara ayırmaz. Kayıtlı tüm kullanıcılar, boyut ve aktarım hızı sınırlaması olmaksızın dosya gönderebilir, sınırsız sayıda kanala abone olabilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Geliştiriciler en başından beri herhangi bir kısıtlama getirmediler, bu nedenle ilk etapta hiç var olmayan kısıtlamaları kaldırmak için ücretli abonelikler sunmanın bir temeli yok.

HER ŞEY HERKES IÇIN ÜCRETSIZ

Günümüzde pek çok uygulama kullanıcılara tamamen ücretsiz hizmetler sunamaz. VK ve Telegram gibi kullanıcı sayısına göre en popüler platformlar bile çeşitli ücretli hizmetler sunar.

Herhangi bir kullanıcı, kendi şartlarına göre hangi seçeneğin en iyi olduğu konusunda sonuçlar çıkarmak için her platformun sunduklarını deneyebilir ve karşılaştırabilir. Gem4me, platformda ücretsiz olarak sunulan hizmetler için ödeme yapmak istemeyenler tarafından tercih edilmektedir.

KULLANIŞLI EKOSISTEM FORMATI

Uygulama, her sürümde geniş bir özellik yelpazesi ile zenginleştirilmiştir. Kullanıcılar, tek bir hizmette çok çeşitli yeteneklere sahip olmanın rahatlığına değer verir. Bu tür platformlar, kullanıcılarının ilgi alanlarını oldukça iyi bilir, onlara uygun önerilerde bulunur, basit sohbetten ürün ve hizmet satın almaya kadar etkinliklerine göre gerekli bilgileri bulma kolaylığı sunar. Ekosistemlerin giderek kullanıcıların günlük yaşamlarında vazgeçilmez yardımcıları haline gelmesi, günümüzde bu tür ekosistemlerin daha sık tercih edilmesinin nedenidir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.