MediaMarkt'ta 10.000 TL ve Üzeri Alışveriş Yapın, 600 TL Worldpuan Kazanın

MediaMarkt, World Mobil ile yaptığı iş birliği kapsamında, mediamarkt.com.tr üzerinden yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor. İşte detaylar.

MediaMarkt'ta 10.000 TL ve Üzeri Alışveriş Yapın, 600 TL Worldpuan Kazanın

22 Ocak’a kadar geçerli olan kampanya ile tüketiciler, Yapı Kredi World kartlarıyla, tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 600 TL değerinde Worldpuan kazanıyor. Üstelik kampanya kapsamında, peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı da sunuluyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, tüketicilere sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekledi. Tüketiciler 22 Ocak tarihine kadar mediamarkt.com.tr’den, Yapı Kredi World kartlarıyla tek seferde yapacağı 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde 600 TL Worldpuan kazanacak. Ayrıca 6 aya kadar taksit seçeneği, peşin fiyat avantajıyla sunulacak.

Tüketicilerin fırsattan yararlanması için, World Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Hemen Katıl” butonuna tıklaması gerekiyor. Kazanılan Worldpuan'lar, 29 Ocak 2024 tarihinde kredi kartlarına yüklenecek ve Worldpuan'ların son kullanma tarihi ise 28 Şubat 2024 olacak.