Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu modellerinde bahar indirimleri başladı

Monster, NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu gaming laptop modellerinde bahar indirimleri dönemini başlattı. RTX 30 serisi GPU'larla donatılmış Abra ve Tulpar modelleri; oyuncuların ve içerik üreticilerinin taleplerini karşılayacak şekilde, özel fiyatlarla 30 Nisan 2023'e kadar temin edilebilir.

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu modellerinde bahar indirimleri başladı

NVIDIA'nın yeni nesil oyunlar için geliştirdiği üstün teknoloji ve performans özelliklerine sahip GeForce RTX 30 serisi GPU'lu Monster Notebook gaming laptop modelleri, bahar kampanyası kapsamında indirimli fiyatlarla sunuluyor. Oyunculara ve içerik üreticilere uygun çözümler sunan seçili Monster Notebook NVIDIA GeForce RTX 30 serisi bilgisayarları içeren bu bahar kampanyası, 30 Nisan 2023'e kadar monsternotebook.com.tr adresinde devam edecek.

Yeni oyunların çoğu, yüksek kalibreli grafik özellikleri nedeniyle güçlü grafik işlemcilere (GPU) gereksinim duyuyor. Öte yandan, video içerik üreticileri ve video grafikerler için de grafik performansı önem taşıyor. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi

GPU'lar, oyunculara ve bu sektörlerde kullanıcılara eksiksiz çözümler sunarak önemli bir konfor sağlıyor. Monster Notebook gaming laptoplar NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU'larla birleşerek etkileyici bir performans sunuyor.

Sepette geçerli Monster Notebook bahar kampanyası indirimleri

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu modellerinde bahar indirimleri başladı - Resim : 1

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu modellerinde bahar indirimleri başladı - Resim : 2

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu modellerinde bahar indirimleri başladı - Resim : 3

Monster Notebook, RTX 30 serisiyle oyunların etkileyici deneyimini sunuyor

NVIDIA'nın 2. nesil RTX mimarisi Ampere destekli bu GPU'lar; en gerçekçi ışın izleme grafikleri ve son teknoloji yapay zekâ için RT çekirdekleri, tensör çekirdekleri ve duraksız işlem özellikli çoklu işlemciler içeriyor. Monster Notebook'un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi gaming laptop modelleri, günümüzün en gelişmiş oyunlarında oyuncuların performanslarını ve yaratıcılıklarını sergilemelerine olanak tanıyor.

Cyberpunk 2077, Marvel's Spider-Man Remastered, Valorant ve Apex Legends gibi popüler oyunlar; Monster Notebook'un GeForce RTX 30 serisi GPU'lu bilgisayarlarıyla gerçek güçlerini ortaya çıkartıyor. Devrim niteliğindeki ışın izleme ve yapay zekâ teknolojileri ile donatılmış bu bilgisayarlar, 150'den fazla popüler oyun ve uygulamada etkileyici gerçekçi grafikler sunuyor.

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu modellerinde bahar indirimleri başladı - Resim : 4

NVIDIA Reflex ile gecikme sürelerini iyileştirerek üstün oyun deneyimi sağlıyor 

Oyuncular için düşük gecikme süreleri hayati öneme sahiptir ve NVIDIA Reflex bu konuda başarılı bir çözüm sunuyor. Gecikme sürelerinin azalmasıyla oyuncular daha hızlı nişan alıyor ve daha hızlı tepki süreleri elde ediyor. Bu durum, özellikle espor turnuvalarında büyük bir rekabet avantajı sağlıyor. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lu Monster Notebook'lar; NVIDIA Reflex özelliği sayesinde oyunlarda daha hızlı nişan alma, daha hızlı tepkiler ve nişan alma hassasiyetini artırma imkanı sunuyor.

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu modellerinde bahar indirimleri başladı - Resim : 5

Grafik ayarları ve çözünürlük mükemmel düzeylere ulaşıyor 

Monster Notebook'un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU'lu gaming laptop modellerinde, yüksek performans artışı sağlayan NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme) teknolojisi ön plana çıkıyor. NVIDIA tarafından geliştirilen yapay zeka algoritması DLSS, GeForce RTX GPU'ların tensör çekirdeklerini kullanarak oyunlarda hızı artırır ve mükemmel düzeyde görsel deneyim sunuyor.

Örneğin, kullanıcı 4K çözünürlüğe sahip bir ekranda oyun oynarken oyun motoru 1080p çözünürlükteymiş gibi çalışıyor. Fakat DLSS, eksik pikselleri tamamlayarak oyunun 4K'da görünmesini sağlıyor. Bu sayede FPS değeri olarak iki kata kadar performans artışı elde ediliyor.

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu modellerinde bahar indirimleri başladı - Resim : 6

Oyunda ışık, en doğru ve gerçekçi görünümüyle 

Monster Notebook gaming laptopların NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU'ları, ışın izleme teknolojisi ile oyunlarda muhteşem gerçekçi grafikler sunuyor. Bu teknoloji; ışığın fiziksel özelliklerini simüle ederek ışık, gölge, yansıma ve çevresel perdeleme gibi kritik unsurları daha net ve gerçeğe yakın şekilde hesaplıyor. Böylece, ışığın oyun içindeki hareketlerinden kaynaklanan efektler, gerçeğe çok daha yakın bir şekilde gösteriliyor.

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu modellerinde bahar indirimleri başladı - Resim : 7

Donanımın yeteneklerini artıran yazılım desteği 

Güçlü donanımlar yazılım desteğiyle daha da etkili hale gelir. NVIDIA "NVIDIA Broadcast" uygulaması, oyun meraklılarının yayıncı olmak istediğinde kapsamlı seçenekler sunuyor. Monster Notebook bilgisayarlarında yer alan NVIDIA Broadcast uygulaması, yapay zeka ile güçlendirilmiş ses ve video özellikleri sayesinde oyuncuların evlerini stüdyo düzeyinde bir ortama dönüştürme imkanı sağlıyor.

Canlı yayınlar, sesli ve görüntülü sohbetler, video konferanslar ve diğer etkinlikler daha kolay ve kaliteli hale geliyor. Mikrofonları, hoparlörleri ve web kameraları akıllı cihazlara dönüştüren NVIDIA Broadcast; oyunculara sanal arka plan, otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme gibi özellikler sunuyor.

Monster Notebook, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor

Bahar kampanyası süresince de dahil olmak üzere Monster Notebook'un sunduğu ek hizmetler, kullanıcıları mutlu ediyor. Monster Notebook, ömür boyu bakım garantisiyle kullanıcılarına gaming laptoparını daha uzun süre en iyi performansla kullanabilmeleri için ömür boyu ücretsiz düzenli bakım hizmeti sunuyor.

Monster Notebook'un parçalı ödeme hizmeti, limit yetersizliği nedeniyle tek kartla ödeme yapamayan kullanıcılar için birden fazla kartla ödeme kolaylığı sağlıyor. Aynı gün teslimat sunan Monster Express ve kullanıcı kaynaklı hataları da kapsayan Tamamlayıcı Garanti Paketleri, Monster Notebook'un sunduğu diğer hizmetler arasında yer alıyor.

Son gün 30 Nisan! Bahar kampanyasını kaçırmayın

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU'lu Monster Notebook bilgisayarlarının üstün özellikleri ve yüksek performansı ile oyun dünyasında sıçrama yapmak isteyenler için bahar kampanyası, 30 Nisan 2023 tarihine kadar sürüyor. Bahar kampanyası indirimlerinden yararlanarak NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU'lu Monster Notebook bilgisayarların yüksek performansını incelemek için www.monsternotebook.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.