Basın bülteni

Mooxer Games global oyun şirketleri arasında yerini almaya hazırlanıyor…

Global oyun piyasasına iki ayrı mobil oyun projesiyle hızla giriş yapan Mooxer Games, gerek Türkiye gerekse global oyun pazarında adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Mooxer Games global oyun şirketleri arasında yerini almaya hazırlanıyor…

Oyun tutkunlarının dikkatle takip ettiği Mooxer Games, Türkiye’deki yatırımlarına devam edeceğini bildirdi. Şirket CEO'ları Kemal Ufuk Karabey, Muhammed Fatih Geyik ve Şahin Yoğurtçu, Türkiye pazarına 2 milyon dolardan fazla yatırım yaptığını duyurdu.

Yaptığı yatırımlarla oyun endüstrisine büyük katkılar sağlayan Mooxer Games, Türkiye’nin oyun sektöründe tartışılmaz önde gelen isimlerinden biri olduğunu bir kez daha ispat etti. Mooxer Games sanatsal içerik tarafında son derece nitelikli işler çıkarabilen bir ekibe sahip. Şirket şimdiden RPG (Role Playing Game) ve Mobil
Oyun kategorilerinde iddialı olduğunun sinyallerini verdi.

Mooxer Coin borsadaki yerini almaya hazır!

Merakla beklenen Mooxer Coin borsaya giriş yapacağının müjdesini verdi. 12 borsada ismini göreceğimiz Mooxer Coin, Oyun içi satın alımların yanı sıra Dijital varlıklar borsasında da yerini alacak. Şirketin hedefi dünya oyun sektöründe şu anda bulunduğu noktanın da üstüne taşıyacak projeleri imza atmak.

Türkiye’nin bn büyük oyun stüdyosu Samsun’da kuruluyor!

Hareket yakalama sensörleri ve yazılımlarıyla kusursuz vücut hareketlerini oyun ve animasyonlara aktarabileceği bir stüdyo için kolları sıvayan Mooxer Games tüm insan hareketlerinin analizini yapan ve dijital dünyaya aktaran stüdyosu için yatırımlarını tamamladı.

İleri teknolojinin kullanılacağı bilinen stüdyoda 3 boyutlu hareket izleme teknolojisi kullanılacak. Kurulacak olan stüdyoda; oyun, film, TV yayını ve canlı performans gibi etkinliklere de sahip edecek donanımda olacağı biliniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.