Basın bülteni

OPPO Mobilefest'te En Son Teknoloji Ürünlerini Sergileyek

Teknolojinin buluşma noktası Mobilefest'te Mobil Kategori Sponsoru olarak yer alacak OPPO'nun standında ziyaretçiler en son ürünleri görecek.

OPPO Mobilefest'te En Son Teknoloji Ürünlerini Sergileyek

Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO, 11-13 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı'na katılıyor. Teknoloji profesyonellerinin buluşacağı, hizmet ve teknoloji sağlayıcıları, girişimciler, yazılım geliştiriciler, yerel ve küresel satın almacılar ve yatırımcıların bir araya geleceği Mobilefest'te OPPO, Mobil Kategori Sponsoru olarak yer alacak.

OPPO Mobilefest'te En Son Teknoloji Ürünlerini Sergileyek

Teknolojinin buluşma noktası Mobilefest'te ziyaretçiler, OPPO'nun standında üstün kamera özelliklerine sahip Reno5 Serisi, kişiselleştirilmiş ses güçlendirme özelliğiyle donatılan Enco Free2 kablosuz kulaklık modeli ve gençlere eksiksiz bir eğlence deneyimi sunan A Serisi gibi en son teknoloji ürünlerini deneyimleme fırsatı bulabilecek. 5G, mobilite ve akıllı teknolojiler başta olmak üzere hizmet ve altyapı sağlayıcılarını, teknoloji üreticilerini yeni iş birliği imkanları oluşturmak amacıyla yerli ve yabancı iş insanları ve sektör profesyonelleriyle bir araya getirecek olan Mobilefest hibrit olarak gerçekleşecek. Stantlar, konferans programı ve diğer etkinlikler fiziksel ve online olarak ziyaret edilebilecek.

OPPO'nun mobil kategori sponsoru olacağı Mobilefest 2021 hakkında daha fazla bilgi için www.mobilefest.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.