Samsung 2024 TV Serisi’nde çifte kampanya başladı

amsung, 2024 model TV Serisiyle akıllı televizyonlarda yapay zeka çağıyla tanışmak isteyen tüketiciler ve Euro 2024 coşkusunu dev ekran TV’lerde, sürükleyici ses ve görüntü deneyimiyle yaşamak isteyen tüketicilere hitap eden iki ayrı kampanya başlattı.

Samsung 2024 TV Serisi’nde çifte kampanya başladı

Akıllı TV’lerde yapay zeka çağını başlatan Samsung, 2024 TV Serisinin lansmanına özel olarak iki ayrı kampanya düzenledi. Neo QLED 8K, OLED, Lifestyle TV’lerde ve seçili model ses sistemi ürünlerinde geçerli “Samsung AI TV ile Yeni Bir Çağ” ve sound bar ile birlikte TV alımlarında Para Yüklü Kart fırsatı sunan “Futbol Coşkusunu Katlayın” kampanyaları, 29 Mayıs-16 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak.

Her anı etkileyici kılan Samsung AI TV’lerle yeni bir çağ açılıyor 

Samsung Electronics 2024 model AI TV’leri görüntü netliği, ses özellikleri ve AI ile güçlenen akıllı TV deneyimleriyle tüm duyulara hitap ederken, kullanıcıları dev ekranda yepyeni ve sürükleyici bir izleme deneyimine davet ediyor. 2024 AI TV Serisi lansmana özel kampanyası, 2024 model NEO QLED, NEO QLED 8K, OLED, Lifestyle TV’lerde ve seçili model ses sistemi ürünlerinde, 29 Mayıs-16 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak. Seçili Samsung TV alımına hediye ürün veya Para Yüklü Kart Fırsatı sunan kampanya kapsamında, alınan TV modeline göre seçili Soundbar ve Music Frame hediye ürünlerinden biri veya 15.000 TL’ye varan Para Yüklü Kart Fırsatı sunulacak.

Euro 2024’te AI TV ve soundbar ürünleriyle futbol coşkusu katlanacak 

“Futbol Coşkusunu Katlayın” kampanyası, Euro 2024 yaklaşırken, Avrupa Şampiyonası coşkusunu dev ekranda sürükleyici ses deneyimiyle, adeta stadyumdaymış gibi gerçekçi bir atmosferde yaşamak isteyen futbol tutkunlarına hitap ediyor. Kampanya kapsamında alınan TV modeli bazında 35.000 TL’ye varan Para Yüklü Kart Fırsatı sunuluyor. Seçili TV modellerini seçili soundbar ürünleriyle birlikte satın alan tüketiciler, %50 daha değerli Para Yüklü Kart kazanma fırsatı elde ediyor. Kampanya, NEO QLED 8K, QLED 4K, NEO QLED 8K, OLED 4K, QLED 4K ve UHD TV modellerinde 29 Mayıs-16 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak.