Basın bülteni

Türk Telekom abonelerinden büyük alkış aldı

Türkiye'nin önde gelen 3 büyük operatöründen biri olan Türk Telekom, Türkiye için kolları sıvadı.

Türk Telekom abonelerinden büyük alkış aldı

Türk Telekom, toplumsal sorumluluk anlayışıyla, başta Antalya’nın Manavgat ilçesinde olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde çıkan yangınlarda yok olan ormanlarımıza yeniden hayat vermek için fidan bağışı seferberliği başlattı.

Türk Telekom Grubu çalışanları, bayileri ve tüm iş ortakları adına Tarım ve Orman Bakanlığı’na 100 bin fidan bağışlıyor.

Türk Telekom çalışanlarının gönüllülük esasıyla bir araya gelerek oluşturdukları Türk Telekom Arama ve Kurtarma Ekibi (TTAKE) de AFAD ile bölgedeki yardım çalışmalarına katılıyor.

‘Türkiye’ye Değer’ anlayışıyla kurumsal sosyal sorumluluk projeleri üreten Türk Telekom, orman yangınlarında zarar gören alanları tekrar yeşillendirmek için harekete geçti.

Türk Telekom abonelerinden büyük alkış aldı

Türk Telekom, Antalya’nın Manavgat ilçesi başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde çıkan yangınlarda yok olan ormanlarımıza yeniden hayat vermek için grup şirketlerindeki çalışanları, bayileri ve tüm iş ortakları adına, Tarım ve Orman Bakanlığı’na 100 bin fidan bağışlıyor.

“Doğa için fidan seferberliği başlatıyoruz” Konuya ilişkin açıklama yapan Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Türk Telekom olarak, çevre duyarlılığı konusundaki farkındalığı artırmayı her zaman amaç edindik.

Güzel yurdumuzun farklı bölgelerinde meydana gelen yangınlar karşısında duyduğumuz üzüntüyü tarif etmek zor. Geleceğimiz ve nefesimiz olan ormanların yeniden canlanmasına katkıda bulunmak için Türk Telekom Grubu çalışanlarımız, bayilerimiz ve tüm iş ortaklarımız adına fidan bağışı gerçekleştirdik.

Bu vesile ile tüm kişi ve kurumlarımızı, yangınlarda zarar gören bölgelerdeki doğal hayatı tekrar canlandırmayı amaçladığımız bu seferberliğe katılmaya davet ediyoruz” dedi.

TTAKE ekibi bölgede görev başında Türk Telekom çalışanlarının gönüllülük esası ile bir araya gelerek oluşturdukları, Türk Telekom Arama ve Kurtarma Ekibi (TTAKE) de AFAD koordinasyonunda yürütülen çalışmalarda yangınla mücadele etmeye destek oluyor. TTAKE, ihtiyaç sahiplerine destek olarak yaraları sarmaya çalışıyor.

Yorumlar
yakup
turktelekom ısrarla tekrar söylüyorum firmanız yok böyle çalısma yapıyoruz 200 mbps internet veriyoz şunu yapıyoruz bunu yapıyoruz reklam yapıp dururyor bırak bu işleri ttnet alt yapın yok sen reklam yapıp yada proje yapıcağına önce alt yapını güçlendir müşterini memnun et faturayı ödemeyince cart diye interneti kesmeyi bilirsin müşteri kazanmak için de 1000 takla atarsın ttnet iken hattımda arıza varken 1 hafta ekip gelmedi kızdım turknete geçtim arklar ttnet bırakıp direk turknet geçin aklınız varsa bn çok memnunum dün hattımda arıza vardı 1 saat olmadan hemen geldiler sağolsunlar hemen düzelttiler aklınız varsa turknete geçin derim
Cevapla
Dursun
Teşekkür ederim telekom çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim müşteri memnuniyeti başarılarının tamamını değil devamını dilerim
Cevapla
Sıradan birisi
Önce altyapısını düzeltsin sonra fidan diker
Cevapla
Süheyl
Tebrikler ! Türk Telekom !👏🏻
Cevapla
Hidayet Arslan
BEN TÜRKTELEKOM MÜŞTERİSİ OLARAK HİÇ MEMNUN DEĞİLİM VE ŞEBEKELERİNİZ HİÇ BİR ZAMAN İYİ ÇEKMİYOR VE BAZ İSTASYONLARINIZI ÇOĞALTAMANIZI İSTİYORUZ VE YOKSA EN KISA ZAMAN DA TÜRKCELLE NUMARALARA TAŞIYACAĞIZ VE EN YAKIN ZAMANDA BAZ İSTASYONLARINIZI İYİLESTIRMRNİZİ BEKLİYORUZ ..KÜTAHYA EMET SAMRIK KÖYÜ HİDAYET ARSLAN
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.