Basın bülteni

Türk Telekom'dan kaçırılmayacak kampanya

Türk Telekom, fiber internete yeni gelen müşterilerine mobil hatlarında kullanabilecekleri aylık 4 GB internet hediye ediyor.


Türkiye’de dijital dönüşümün lideri Türk Telekom, kullanıcıları için benzersiz kampanyalar sunmaya devam ediyor. Şirket şimdi evde internet müşterileri için ‘Evden Cebe Aylık 4 GB Mobil İnternet’ kampanyası sunuyor. Film izleyen, müzik dinleyen, oyun oynayan ve internette bolca vakit geçirmek isteyen Türk Telekom evde internet müşterileri, bu kampanya sayesinde hem evde sınırsız fiber interneti hem de Türk Telekom mobil hatları için 24 ay boyunca aylık ek 4 GB interneti cep telefonunda özgürce kullanabiliyorlar.

Türk Telekom'dan kaçırılmayacak kampanya

Türk Telekom, kullanıcıları için benzersiz uygulamalar yapmaya devam ediyor. Türk Telekom'un yeni kampanyası sayesinde hem evde hem de cepte internetten yararlanılabilir. Yeni kampanya ile kullanıcılar hem evlerinde sınırsız fiber internete sahip olacak hem de Türk Telekom mobil hatları için 24 ay boyunca aylık ek 4 GB interneti cep telefonunda kullanabilecekler.

Türk Telekom fiber internete yeni gelen müşteriler, aylık 92,90 TL’den başlayan fiyatlarla bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Türk Telekom kullanıcıları için kaçırılmayacak bu fırsattan şu anda yararlanabilirsiniz.

Özellikle yaz döneminde cep telefonlarında daha fazla internet olması ihtiyacı doğuyor. Evde internette takılmanın ya da film izlemek gibi etkinliklerin arttığı bu dönemde cep telefonlarınızda fazladan internet olması aranan bir özellik. Türk Telekom da kullanıcılarının isteğini karşılamak için kolları sıvadı.

Yorumlar
Hakki
92 TL den başlayan fiyatlarla da ne kadar olduğu kesin belli olmayan kampanya için neden inanalım.!!! sizin yapacağınız kampanyaların kimseye faydası yok, 2 yıl Türk Telekom iletişim hattı kullandım internet e girmeden İnternet bitiyor
Cevapla
Altyapı yok.
Samsun merkezdeyim. Superonline kullanıyorum. Türk Telekom yok.
Cevapla
Yektor
İnternet burada altından degerli nasıl bir ilde TT tekeline almış hiç rekabeççi bırakmamış
Cevapla
Hüso
Karşı binada fiber var bizde yok senebi binanız 10 yıllık
Cevapla
Rezil Telekom
Senin ki gene iyi bizim bitişik yan bina kapılar yan yana bizim binada aktif İnternet kullanıcısı 16 adsl yan bina fiber kullanıcı 1 kişi oturan sayısı 1 ne yaptıysam alamadım fiber neti o yüzden bu sene son ttnet son 2 ayım kaldı artık kullanmayacağım Baska firma ya gececegim
Dohan
Önce hizmet fiber yok tarsusta
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.