Basın bülteni

Türk Telekom’dan yeni müşterilerine 24 ay sabit fiyat

Türk Telekom, yeni bireysel müşterilerine 24 ay sabit fiyat garantisiyle evde internet hizmeti sunuyor. Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına uygun teklifler sunan Türk Telekom, yüksek hızlı interneti kaliteli hizmet anlayışı ile tüm kullanıcılarına ulaştırmayı hedefliyor.

Türk Telekom’dan yeni müşterilerine 24 ay sabit fiyat

Türkiye’nin fiber gücü Türk Telekom, insan odaklı yaklaşımıyla, müşterilerinin beklentileri ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler hayata geçiriyor. Türk Telekom, evde internet kullanan yeni bireysel müşterilerine 24 ay taahhütle sabit fiyat avantajı sunuyor. Tüm Türkiye’de yaygın bayi ve dijital kanalları ile çağrı merkezi sayesinde 7/24 ulaşılabilirlik imkânı sağlıyor. 

Türk Telekom’dan yeni müşterilerine 24 ay sabit fiyat

tt

Türk Telekom Sabit Hizmetler Pazarlama Direktörü Nilay Altan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Türkiye’nin lider ev interneti sağlayıcısı olarak, ülkemizin internet penetrasyonunu artırmaya yönelik adımlar atmak, internet kullanıcılarını yüksek hızlara ulaştırmak ve kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek öncelikli stratejilerimiz arasında yer alıyor. Yüksek hızlı ve limitsiz internet hizmetlerimizi tüm kullanıcılarımıza son teknoloji ile ulaştırma hedefiyle farklı internet teklifleri sunmaya devam edeceğiz.” 

Yorumlar
Kml
Bu nasıl haber sanki 24 ay aynı fiyat sunmayı yeni yapıyorlar…2018-2021 yılları arası tam üç yıl taahhüt verip aynı fiyattan kullandım. Bundan önceki abonelik yıllarımda hep aynı fiyattan taahhütlüydü. Bırakın bu işleri türktelekom tekel altyapısıyla sömürücüdür, kazıktır, soyguncudur bunların yüzünden en kötü internet hızlarını en pahalıya kullanan ülkelerin başında geliyoruz…
Cevapla
Birol
Türk telekom geçmek istiyorum ama turk net bana 90 Mbps veriyorken hemde telekom altyapısı ile ama telekom en fazla 50 verebiliriz diyor müşterimi istemiyorlar yoksa calisanlarimi bilgisiz anlayamıyorum.
Cevapla
Muhammet Eyüp Şimşek
Kardeşim bence sen en iyisi Türknet te kal bende geçtim Türknet'e memnunum
Zübeyir
Tahütler kalksın kablosuz modem gelsin
Cevapla
Hizmet bekleyen vatandaş
2 yıldır ev İnternetine başvuruda bulunuyorum alt yapı yok çalışmalarımız devam ediyor diyorlar aynı sokağın içinde 3 evde İnternet var ama her ne hikmetse bu bölgede alt yapı yok diye oyalayıp duruyorlar yoksa yok diye söyleyin kutu küçükse kutuyu büyütün her ne yapacaksanız biran önce yapın bıktım artık
Cevapla
Meçhul
Merhabalar; Ben İstanbul Avcılar da ikamet ediyorum.Bizim mahallede de benim evin bulunduğu sokak ve bazı sokaklarda altyapı olmadığı için internet sıkıntısı yaşıyorduk. Çözüm olarak Bir İnternet Sağlayıcı (Verici) kablosuz antenler aracılığıyla sokağa kurdukları alıcı ile binamıza bir alıcı anten monte ederek şuan internet sorunumuz çözüldü. Hem hesaplı hem de çok ilgililer teknik servis en ufak sorunda gelip, yerinde çözüm üretiyor. Sizde düşünürseniz Kablosuz internet hizmeti "Atlantis Net" iyi günler.
Zübeyir
Tarsus 'ta fiberyok
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.