Türk yapımı Pirates Journey oyunu ortalığı kasıp kavuracak!

İstanbul merkezli 2Medya Oyun Stüdyosu ekibinin uzun süredir üzerinde çalıştığı, Pirates Journey oyununun Steam sayfası görücüye çıktı.

Türk yapımı Pirates Journey oyunu ortalığı kasıp kavuracak!

Türk oyun sektörü bir süredir dünya çapında işlere imza atıyor. Deneyimli oyun üreticisi, 2Medya Oyun Stüdyosu da son PC oyunları Pirates Journey ile dünya çapında bir başarı kazanmak hedefinde.

Pirates Journey oyununda 1600’lü yılların sonunda bir gemi kazası sonucu tropik bir adaya çıkan korsan gemi kaptanı olarak tayfamızla birlikte hayatta kalmaya çalışıyoruz. 

Pirates Journey çok sevilen hayatta kalma mekanikleriyle kaynak yönetimi-şehir kurma oyun türünü FPS olarak birleştiriyor.

Türk yapımı Pirates Journey oyunu ortalığı kasıp kavuracak! - Resim : 1

Birinci tekil şahıs görünümünden, zorlu ada şartlarında hayatta kalmaya çalışırken kazadan kurtulan tayfamıza görevler vererek köyümüzü kuruyoruz. Vahşi hayvanlardan korunup ya da avcılık yapıp adada bulunan gizemleri de çözmeye çalışıyoruz.

Yazılım ve grafik özellikleri olarak son teknoloji ve efektlerin kullanıldığı oyun şimdiden Steam oyun platformunda ilgi görmüş durumda.

Pirates Journey, Steam platformunda Erken Erişim olarak yayınlanacak olup tam sürümünün 2023 Q3’de 12 farklı dil desteği ile oyun severlerle buluşması hedefleniyor.

Pirates Journey’i takip etmek için Steam Sayfası:

https://store.steampowered.com/app/2099670/Pirates_Journey/

Pirates Journey Sistem Gereksinimleri Neler?

Oyunu minimum ayarlarda oynamak için Quad Core (dört çekirdekli) ve en az 3GHz bir işlemciye ve 8GB Ram’e ihtiyacınız var. Oyun en az NVIDIA GeForce GTX970 veya AMD Radeon RX 480 ve üzeri ekran kartlarında da sorunsuz çalışıyor.