Basın bülteni

Ucuza oyun bilgisayarı almak için son 1 haftanız!

Oyun bilgisayarı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Monster'ın büyük ilgi gören kampanyası sona eriyor. İşte konunun detayları.

Ucuza oyun bilgisayarı almak için son 1 haftanız!

Türkiye'de oyuncu bilgisayarı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesiz Monster diyebiliriz. Hatırlanacağı üzere Monster #WASD etkinliğinde yüzde 10'luk bir indirim sözü vermişti. İşte bu kampanyanın sona ermesine artık sayılı günler kaldı.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook’un duyurduğu kampanya ve indirimlerde son gün yaklaşıyor.

Monster Notebook tarafından 30 Haziran’da gerçekleştirilen yılın en büyük online etkinliği Monster #WASD öncesi duyurulan %10 indirim için son tarih 15 Temmuz! Bu tarihe kadar Monster Notebook’un tüm dizüstü bilgisayarları ve oyuncu ekipmanlarında yüzde 10 indirim devam ediyor.

Ayrıca Yapı Kredi World Card kullanıcıları 31 Temmuz 2021’e kadar yapacakları notebook alışverişinde 3 ay ertelemeli 9 taksit fırsatından yararlanabiliyorlar. Kampanyalar, www.monsternotebook.com.tr adresinden veya Monster Notebook mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Tüm  Monster Notebook'lar ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilere Monster Notebook mağazalarından veya web sitesindeki Monster Notebook Dijital Mağazası'ndan ulaşılabilir. 

Monster Notebook Hakkında: Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren Monster Notebook ömür boyu ücretsiz bakım, oynayamadığın oyun olursa para iadesi, koşulsuz müşteri mutluluğu gibi taahhütlerle sektörde fark yaratıyor ve oyun severler tarafından tercih ediliyor. Daha önce Dubai ve Lefkoşa’da mağaza açan şirket Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda Berlin mağazasını açmaya hazırlanıyor. 

Yorumlar
Bahadir Hamamcioglu
Ucuz Bilgisayarların ömür ü 2025 e kadar kullanılır. 2025 ten sonra ucuz Bilgisayarlar kulanılmaz olacak. Windows 10 ömrü 2025 e kadar sürecek
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu
Ucuz Bilgisayar alırken yanınızda Windows 11 i çalıştırıp çalıştıramadığını göreceğiniz minik programcığını da yanınızda götürün.
Cevapla
Berat
Ben indirim yokken aldım:(
Cevapla
talat akhun
fiyatları takip ettiğimden biliyorum harbiden güzel indirim yapmışlar, hemen şu an sipariş etmek isterdim ancak tek sıkıntı öğrenciyim ve param şu an borsada :]
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.