Basın bülteni

URAGUN 30 Mart'ta Erken Erişime Açılıyor

Kool2Play'in ilk oyunu Uragun, 3 Mart 2022'de resmi olarak Erken Erişim'e girecek. İşte konuyla ilgili detaylar.

URAGUN 30 Mart'ta Erken Erişime Açılıyor

Oyuncular 21 Şubat'ta başlayacak olan Steam Next Fest sırasında silah olmanın tadına varabilecekler.

Yıllarca süren geliştirme ve 2021'de baş tasarımcı Fran Avilés (Deep Rock Galactic)'ın takıma katılmasıyla oyunun tamamen elden geçirilmesinden sonra, Kool2Play nihayet oyunculara silah olmanın gerçekten nasıl bir şey olduğunu gösterebilecek.

Uragun'da, yozlaşmış AI tarafından istila edilmiş bir dünyayı keşfetmek için uyanan ölümcül ama büyüleyici bir Mech'i oynuyorsunuz. Kayıp pilotunuzu ve arkadaşınızı aradığınız macera sizi ıssız bir Barselona, aşırı büyümüş ve fütürist bir Hong Kong veya Kuzey Amerika'nın karlı dağ yarıklarında gizlenmiş madenler gibi farklı muhteşem yerlere götürecek. Hayatta kalmak için oyunun zorlu ve hızlı tempolu savaşında ustalaşman gerekecek. Neyse ki; av tüfeği ve otomatik silahlardan plazma bumeranglara ve roketatarlara kadar yeni silahların kilidini açabileceksiniz. Bu da size bir ton özelleştirme seçeneği ve düşmanlarınıza karşı adil bir şans verecek.

  • Becerilerinizi ve reflekslerinizi test edecek hızlı tempolu savaş 
  • El yapımı seviyeler ve düşmanlar
  • İlerlemeyle birlikte açılan ölümcül silahlar ve yükseltmeler 
  • Güzel ve harap bir dünyada, güzel ve harap bir Mech


Demonun içeriği, tutorial bölümü ve iki farklı haritada yer alan 4 görevden oluşuyor. Oyuncular, temel mekaniklere aşina olabilecek, içinde bulundukları mech'i nasıl kontrol edeceklerini öğrenebilecek ve oyunu hikâye anlatımıyla tanışabilecekler.

Demo 21 Şubat'tan itibaren oyunun Steam sayfasında mevcut olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.