VPN Plus kalıcı olarak ücretsiz oldu!

Synology Router'lar için VPN sunucusu çözümü olan VPN Plus'ın kalıcı olarak lisanssız bir programa dönüştüğünü açıkladı.

VPN Plus kalıcı olarak ücretsiz oldu!

Pandemi döneminde ücretsiz hale getirilen VPN Plus uygulaması tamamen ve süresiz olarak lisanssız olarak kullanılabilir oldu.

"Bu programı ilk olarak COVID-19 krizinin ilk aşamasında dünya genelindeki işletmeleri desteklemek için piyasaya sürdük. Hızla geçen 18 ayın sonunda artık trendi geri almak mümkün değil. Evden çalışmak yeni normalimiz oldu" diyen Synology Inc. VPN Plus Ürün Müdürü Rebecca Lin, "Kullanıcılarımızın, Synology'nin sunabileceği en iyi VPN teknolojilerinin tamamına ücretsiz tam erişimden faydalanmaya devam edebilmesini istiyoruz. Bu nedenle de birinci sınıf VPN sunucusu çözümümüz olan Synology VPN Plus'ın daha önceden ücretli olan tüm özellikleri için lisansların sonsuza kadar ücretsiz olacağını duyuyoruz" şeklinde ekliyor.

Yeni program kapsamında Synology'nin RT1900ac, RT2600ac ve MR2200ac kablosuz yönlendiricilerinin yeni ve mevcut sahipleri kalıcı Client VPN Access ve Site-to-Site VPN lisanslarını, sonsuza kadar ilave bir ücret olmadan etkinleştirebilir.