2022'nin en iyi dizüstü bilgisayarı çeşitli markalar, fiyatlar ve özelliklerle gelebilir. Seçenek çok, ancak en iyi dizüstü bilgisayar modellerinden biri olmasından ziyade, Windows 10 iş dizüstü bilgisayarları, oyun donanımları yüksek olan modeller, Chromebook'lar, okul için dizüstü bilgisayarlar ve 2'si 1 arada dönüştürülebilir bilgisayarlar gibi seçeneklerden hangilerine ihtiyaç duyduğunuz önemlidir.

Akıllı telefonların her yerde olduğu, tabletlerin yaygın olduğu ve hatta akıllı saatlerin bile insanların düzenli olarak konuştuğu bir dünyada yaşıyoruz. Ancak tüm bu ilerlemeler boyunca mütevazı dizüstü bilgisayar her zaman hayatımızın bir parçasıydı ve bunun iyi bir nedeni var. Fotoğraf düzenlemek, çok sayıda e-posta yazmak, belge oluşturmak veya meslektaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde kalmak gibi iş zamanı geldiğinde, iş için en iyi dizüstü bilgisayarı bulmanıza yardımcı olmak için en iyi seçimlerimizle buradayız. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan 2022'de sahip olacağınız en iyi dizüstü bilgisayar modellerinin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.


İşte 2022 yılında satın alabileceğiniz en yeni ve en iyi 10 dizüstü bilgisayar!

16 inç MacBook Air


16 inç MacBook Pro, Apple'ın şimdiye kadar ürettiği en güçlü dizüstü bilgisayardır. Bedeli ödemeye hazırsanız (ki bu çok yüksek bir bedel), bu makinenin yapabileceklerinden kesinlikle memnun kalacak olduğunuzu düşünüyoruz.


Kodlama, oynatma ve dışa aktarma süresi dahil olmak üzere çeşitli yaratıcı görevleri test eden kıyaslamalarımızda, MacBook Pro 16 şimdiye kadar kullandığımız tüm dizüstü bilgisayarlardan daha iyi performans gösterdi. Bazı modellerde bu şeye yaklaşmaya yaklaşan tek diğer makineler. kıyaslamalarımız üst düzey masaüstü bilgisayarlardır. Pil ömrü de rekor kırıyor. M1 Pro işlemcili 16 inçlik yapılandırma, testlerimde 16 saat sürdü ve bu da onu şimdiye kadar incelediğimiz en uzun ömürlü dizüstü bilgisayar haline getirdi. (M1 Max konfigürasyonu o kadar uzun sürmez, ancak yine de bizi bir iş gününden kurtardı)


Başka yerlerde, en yeni MacBook Pro hakkında temelde hiçbir şikayetimiz yok. HDR içeriği oynatırken 1.000 nite ulaşabilen muhteşem bir ekrana sahip. Bunu, bir dizüstü bilgisayardan duyduğumuz en iyi hoparlör seti ile eşleştirir. Mesai dışında mükemmel bir multimedya cihazı olarak hizmet ederken aynı zamanda zorlu bir iş yükünü kaldırabilecek bir makine arıyorsanız, MacBook Pro 16 sizin için en iyi cihazdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.