Bilgisayar

2022'de Üniversite öğrencileri bütçe dostu dizüstü bilgisayarlar!

İster uzaktan eğitim ister kampüste taşıma için olsun, "en iyi dizüstü bilgisayarlar" kısa listemize göz atmadan yeni bir bilgisayar almayın. Zira listemizde yer alan modeller, fiyat/performans niteliğinde.

2022'de Üniversite öğrencileri bütçe dostu dizüstü bilgisayarlar! - Page 1

Öğrenciler için bir  dizüstü bilgisayar, sadece not almak ve ödev yapmak için değil, ders kitapları ve okul kimliği kadar önemlidir. Aynı zamanda büyük ders dışı aktivitelerinizi de gerçekleştirebilmelidir. Örneğin; sosyal ağlarınızı takip etmek, film akışı yapmak, müzik dinlemek, fotoğraf göndermek, oyun oynamak, 'aileniz ya da arkadaşlarınız' ile görüntülü sohbet etmek.

Birçok lise ve üniversite, koronavirüs pandemisine verdikleri yanıtların bir parçası olarak yüz yüze ve uzaktan öğrenmenin bir karışımını uyguladığından, dizüstü bilgisayarlar artık her zamankinden daha önemli. Haftada birkaç gün evden öğreniyor ve geri kalan zamanda kampüse gidiyorsanız, nerede olursanız olun kullanabileceğiniz dizüstü bilgisayar çok önemlidir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.