Apple Türkiye'den indirim fırsatı! Kaçıranı üzecek kampanya - Page 1

Apple ürünleri artık oldukça pahalı bir hale gelmiş durumda. Ancak yine de ara ara sunulan fırsatlarla çok sevilen teknoloji devinin ürünlerine sahip olmak mümkün. Teknoloji devi bu kapsamda sunduğu okula dönüş kampanyası ile güzel bir indirim fırsatı sunuyor.

Apple Türkiye'den indirim fırsatı! Kaçıranı üzecek kampanya - Page 2

Bu kapsamda öğrenciler, 20 Ekim 2022'ye kadar indirimli fiyatlarla Mac ve iPad satın alabilecekler. Bununla da kalmayıp Apple alışveril yapanlara ayrıca alışveriş nesil AirPods hediye edilecek.

Apple Türkiye'den indirim fırsatı! Kaçıranı üzecek kampanya - Page 3

Her yıl düzenli olarak düzenlenen "Okula Dönüş" isimli bir kampanyada teknoloji devi ciddi fırsatlar sunuyor. Açıkçası indirimli fiyatlar bile hala pahalı denebilecek bir seviyede ancak yine de normal fiyatlara kıyasla biraz da olsa indirim fırsatı mecvut.

Apple Türkiye'den indirim fırsatı! Kaçıranı üzecek kampanya - Page 4

Bildiğiniz üzere artan dolar kuru ile birlikte teknoloji ürünlerinde ciddi anlamda bir fiyat artışı yaşandı. Buna enflasyon ve global anlamda yaşanan çip krizleri de eklenince teknoloji ürünlerindeki fiyatlandırmalar uçtu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.