Bilgisayar

Apple üç yeni Mac cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

Apple üç yeni Mac cihazını piyasaya sürebilir. Şirket farklı model numaralarıyla yeni ürünlerini kaydettirdi. İşte bu cihazların olası özellikleri ve detayları.

Apple üç yeni Mac cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

Apple, Rusya Avrasya Ekonomik Komisyonu'na A2681, A2615 ve A2686 model numaralarıyla yaklaşan üç yeni Mac cihazı kaydettirdi. Birincisi taşınabilir bilgisayar olarak tanımlanırken, diğer ikisi sadece bilgisayar olarak tanımlandı. Bu, yeniden tasarlanan MacBook Air'e, muhtemelen yeni M1 Pro/Max destekli Mac mini'ye ve beklenen Mac Pro'ya bakabileceğimiz anlamına geliyor.

Apple üç Mac cihazı piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

apple

Apple, yaklaşan iPhone SE+ 5G ve iPad Air'i geçen ay EEC'ye sundu ve genel beklenti Apple'ın her ikisini de 8 Mart'ta tanıtacağı yönünde. Söylentiye göre Air bir M2 işlemciye, 13 inçlik yeni bir ekrana sahip olacak ve MacBook Pro 14 ve 16 tarafından oluşturulan son tasarıma uygun dizayn edilecek.

Mart ayında bir M1 Pro (muhtemelen M1 Max ile) ile yeniden tasarlanan Mac mini'yi de görebiliriz. Apple, sonbahardaki WWDC konferansı için kesinlikle "süper güçlü" olarak tanımladığı Mac Pro'yu elinde tutuyor.

Bu bilgisayar, gördüğümüz herhangi bir Apple bilgisayardan daha yüksek özellikli bir M1 Pro ve M1 Max yongasıyla gelebilir.

Şirketin aynı zamanda bu yıl sonbaharda iPhone 14 modellerini de tanıtması bekleniyor. iPhone 13 geldiğinde çok fazla değişiklik sunması ile eleştirilmişti. Hal böyle olunca iPhone 14'e yönelik beklentilerin de arttığını söylemek yanlış olmaz. Hem yeni Mac'ler hem de yeni iPhone serisi için çok uzun süre beklememiz gerekmeyecek.

Yorumlar
TC.mehmetcik .Y
Samsung Galaxy A22s Cep Tlf Tercihimdir almayı düşünüyorum bekliyorum saygılarımı sunarım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.