Bilgisayar

Apple yeni etkinlik tarihini duyurdu! Peki neler tanıtılacak?

Apple Unleashed isminde yeni bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte neler tanıtılacak gelin bir bakalım.

Apple yeni etkinlik tarihini duyurdu! Peki neler tanıtılacak?

Apple bu yıl bitmeden bir etkinlik daha yapacak gibi görünüyor. Şirket Apple Unleashed adı verilen yeni etkinliğini duyurdu. Peki Unleashed adı verilen bu etkinlik ne zaman gerçekleşecek, ve etkinlikte neler tanıtılacak? 

Apple yeni etkinlik tarihi için 18 Ekim'i işaret ediyor. Bu etkinlikte duyurulması beklenen şeyler arasında birkaç yeni Mac ve yeni bir M1 işlemci yer alıyor.

Apple Unleashed etkinliğini 18 Ekim'de gerçekleştirecek

Söz konusu etkinlik, Apple.com'dan veya Apple TV uygulamasından izlenebilecek. Apple YouTube kanalında da yüksek ihtimalle izlenebilir halde olacak. 

Etkinlikte tanıtılması beklenen ürünler arasında AirPods 3 yer alıyor. Ayrıca şirketin Unleashed etkinliğinde daha büyük MacBook Pro'lara ve Mac Pro'ya odaklanması bekleniyor. Apple geçtiğimiz dönemlerde iki yıl içinde tüm bilgisayarlarını kendi işlemcilerine taşıma sözü vermişti. Şirket şimdi bu sözü tutmaya yönelik adımlar atıyor olabilir.

M1 işlemcili MacBook Air, MacBook Pro, Mac Mini, iMac ve iPad Pro piyasaya sürüldü. Şirket yeni etkinliğiyle M1X işlemcili MacBook Air, MacBook Pro ve Mac Mini modellerini tanıtabilir. Unleashed etkinliğinde tanıtılması beklenen 14 ve 16 inçlik M1X işlemcili MacBook Pro, mini LED teknolojisine sahip olacak. Şimdilik tüm bunlar iddia seviyesinde. Ancak etkinliğe çok kısa bir süre kaldığı göz önünde bulundurulursa yakında tüm soru işaretleri giderilmiş olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.