Bu oyuncu monitörü fiyatıyla cep yakıyor

Oyun monitörü modelleriyle kendini tanıtan ünlü marka yeni modelini satışa sundu. Ancak yeni model özelliklerinden çok fiyatıyla dikkat çekiyor.

Bu oyuncu monitörü fiyatıyla cep yakıyor

Thunderobot, yeni çift ekran modlu oyun monitörü Silver Wings'i tanıttı. Silver Wings, 4K çözünürlükte 240Hz veya 1080 piksel çözünürlükte 480Hz hızında çalışabilen benzersiz bir oyun monitörü. ASUS ve LG'nin benzer modelleriyle karşılaştırılabilir olan Thunderobot Silver Wings, premium bir oyun monitörü olarak öne çıkıyor.

Thunderobot, projeksiyon cihazları üretimindeki başarısıyla tanınan bir marka. Geçen yıl piyasaya sürdüğü Thor Bagel Civi, Android 9.0 işletim sistemiyle çalışan ve Silver Wings'e kıyasla daha bütçe dostu bir cihaz olarak dikkat çekmişti.

Bu oyuncu monitörü fiyatıyla cep yakıyor - Resim : 1

Bu oyuncu monitörü fiyatıyla cep yakıyor

Silver Wings, QD-OLED bir monitör olarak tanıtılıyor. Monitörün paneli Samsung Display tarafından üretiliyor ancak Samsung'un henüz 240Hz/480Hz geçiş yapabilen bir QD-OLED paneli piyasaya sürmediği belirtiliyor. Bu nedenle, monitörün panelinin ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP ve LG UltraGear OLED 32GS95UE modellerinde kullanılan WOLED paneli olduğu tahmin ediliyor. LG Display'in yeni çift ekran modlu paneli olan WOLED panel, 31.5 inç boyutunda ve DCI-P3 renk gamının %98.5'ini kapsıyor.

Thunderobot Silver Wings, yüksek tepe parlaklığı, hızlı tepki süreleri ve modern bağlantı noktaları sunuyor. 90W USB-C bağlantısının yanı sıra birçok diğer özellik de bulunuyor. Ayrıca, ergonomik stand tabanı sayesinde kullanıcılar için rahat izleme pozisyonları sağlıyor.

Yeni Thunderobot Silver Wings WOLED oyun monitörü, ilk olarak 9.999 yuan (1.406$) fiyatla satışa sunuluyor. Çin'deki perakende platformlarından temin edilebilen modelin, diğer pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağı ise belirsiz.