Bilgisayar

Dünyanın en iyi dizüstü bilgisayar markaları

John Ellenby ve şirketi Grid Systems, 1982'de ilk kapaklı taşınabilir dizüstü bilgisayarı piyasaya sürdü ve teknoloji çağ atladı.

Dünyanın en iyi  dizüstü bilgisayar markaları - Page 1

 Son 30 yılda, bu cihazlar sürekli olarak gelişirken, Pusula tasarımıyla oluşturulan standart tasarım, referans noktası olmaya devam ediyor. Bir dizüstü bilgisayarı açma ve kapatma fikri standart tasarım olsa da, bugün taşıdığımız güç santralleri, aslında ilk taşınabilir bilgisayardan çok uzak.

Bu haberimizde dünyanın dört bir yanından en iyi Dizüstü Bilgisayar Markasını listeliyoruz. Bu markalar sürekli olarak teknolojinin ve yeniliğin en ileri noktasında yer almış ve üstün bir müşteri desteği ile desteklenmiş, kendilerini bu iş kolunda hesaba katılması gereken bir güç haline getirmiş markalar.

En İyi Dizüstü Bilgisayar Markaları

Dizüstü bilgisayarlar bugünün dünyasında bir zorunluluktur ve iyi tarafı, bütçenize göre birçok çeşit ve model var. Olumsuz tarafı ise, o kadar çok şey var ki, ihtiyaçlarınız için en iyisini seçmek bunaltıcı olabilir. Bu nedenle, tüketici ihtiyaçlarımıza hitap eden markalara ışık tutmak için, İşte 2021'nin En İyi Markalarının bir listesi.

1.       Apple

Apple, Dizüstü Bilgisayar, Akıllı Telefonlar, Bilgisayarlar ve Tabletler söz konusu olduğunda kesinlikle lüks markalardan biridir.

Apple, tüketiciler, yapı kalitesi, kullanıcı dostu, tasarım, güç ve ekran gibi segmentlerin başında geliyor. Herkesin hemfikir olduğu bir şey varsa, o da Apple akıllı bilgisayarlarının çok güvenilir ve öngörülebilir olduğudur.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.