En iyi 10 Google Play Store alternatifi: web siteleri ve uygulamalar - Page 1

Uzman bir kullanıcı değilseniz, muhtemelen telefonunuza uygulama indirmek için önce Google Play Store'a gidersiniz. Yine de, bölgesel kısıtlamalar nedeniyle veya uygulama Google'ın şartlar ve koşullarına uymadığı için aynı uygulamayı bulamayacağınız zamanlar olacaktır. İşte o zaman Android'in açık kaynaklı doğası kurtarmaya gelir. Google Play Store'u kullandığınız gibi üçüncü taraf uygulama mağazaları yükleyebilir ve bu uygulamaları indirebilirsiniz.


Bir Android cihazınız varsa, muhtemelen Google Play Store kullanacaksınız, ancak bazı uygulamaları aynı şekilde bulamayacağınız zamanlar olacaktır. Özellikle Huawei cihaz sahipleri bu durumu yaşadıkları için iyi bilirler. İşte o zaman en iyilerinden bazılarına göz atmak isteyebilirsiniz.


İşte Google Play Store alternatifleri

En iyi 10 Google Play Store alternatifi: web siteleri ve uygulamalar - Page 2

1. APKMirror


APKMirror, adından da anlaşılacağı gibi, tonlarca ücretsiz Android APK'sı indirmenize izin verir ve burada ücretli uygulama yoktur.

En iyi 10 Google Play Store alternatifi: web siteleri ve uygulamalar - Page 3

2. Aurora Store


Aurora Store, isteyebileceğiniz her şeye sahip açık kaynaklı bir Android uygulama mağazasıdır. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir.

En iyi 10 Google Play Store alternatifi: web siteleri ve uygulamalar - Page 4

3. Aptoide


Aptoid'in tasarımı Google standartlarıyla uyumludur ve deneyim, iyi hazırlanmış bir kullanıcı arayüzü ile neredeyse Play Store kadar iyidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.